dmd tepe dmd tepe

KEMALPAŞA CUP 12 BAŞLADI

23 / 08 / 2019

Kemalpaşa Belediyesi ve Kemalpaşa Amatör Futbol Kulüpler Birliği tarafından ilk kez düzenlenen U12 bugün başladı.

Kemaşpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı ve Kemalpaşa Belediye Spor Müdürü Coşkun Dinçer’in katıldığı turnuvaya 30 takımın yer aldığı turnuva start aldı.

Karşılaşmaları Hüseyin Akuş ve Selman Şen hakem ikilisi yönetti.

Başlama vuruşu Dincer’den

Turnuvanın ilk karşılaşması olan Altınordu-Salihlispor arasında oynanacak olan maçın başlama vuruşu Dinçer’den

Fatih Parmaksız Takip Etti

TFF İzmir Bölge Müdürlüğü'nde Bölge Antrenörü olarak görev yapan Fatih Parmaksız turnuvaya takip eden isimler arasında yer aldı.

 

Kemalpaşa futbol sahasında günün ilk maçları;

Altınordu-Salihlispor, Pınargücüspor-Turgutuspor, Bornava Barcelona-Selvitepespor, Kemalpaşa 1923- Egespor, Küçükadaspor-Pınargücü, Demirköprüspor-Altınordu, Turgutludpor-Bornava Barcelona, Salihlispor-Kemalpaşa 1923, Selvitepepsor-Küçükadaspor, Egespor-Demirköprüspor arasında oynanan maçlarla turnuva başladı.

Rıdvan Karakayalı “Bu Turnuva Kemalpaşa’mıza Yakıştı”

Turnuva hakkında konuşan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı “Kemalpaşa ilçemizde ilk kez düzenlediğimiz Kemalpaşa Cup12 İzmir ve ülkemize hayırlı olsun.İlk kez düzenlediğimiz için eksiklerimiz olabilir ama bundan sonra ki süreçte daha başarılı işlere imza atacağız şimdiden emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim ve turnuvaya katılan takımlara başarılar dilerim" dedi.

Yücel ve Tunç ”Turnuvaya Geleneksel Hale Getireceğiz”

Turnuvanın fikir babaları Özgür Ejder Tunç ve Özay Yücel, “ ilk kez düzenlediğimiz Kemalpaşa Cup12 turnuvamıza ciddi anlamda katkı sağlayan Kemalpaşa Belediye Başkanı Sayın Rıdvan Karakayalı ve Kemaşpaşa Spor Müdürü Çoşkun Dinçer’e sonsuz teşekkür ederiz ayrıca turnuvamıza katılan tüm takımlara başarılar diliyoruz, düzenlediğimiz bu turnuvayı geleneksel hale getirip başta Kemalpaşa futboluna, ardından İzmir ve Türk futboluna faydalı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

 

5 Grup’tan oluşan toplamda 30 takımın yarıştığı turnuvadaki takımlar şöyle oluştu;

 

ÇİM A 1

Beşiktaş

Pınargücü

Küçükadaspor

Bornova Barcelona

Selvitepespor

Turgutluspor

 

ÇİM B

Fenerbahçe

Altınordu

Demirköprüspor

Kemalpaşa 1923

Marmaris 1923

Salihlispor

 

ÇİM C

Bursaspor

DSİ

Yunus Emrespor

Aydın Yıldızspor

Evka 3

Gençözgür Spor

 

 

ULUCAK D

Sivasspor

Urla Belediyespor

Kemalpaşa Yıldızlar

Murat Germenspor

Altay 

Aliağaspor

 

 

ULUCAK E

Göztepe 

Manisa BŞB

Üçyol Gençlik

Yamançgücü

Egelispor

Buca Gençlerbirliği 

 

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

çilek anaokul haber içi

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life