lifepahtshop lifepahtshop

FIRAT SEYHANGÜCÜ MASTERLER KURULDU

24 / 08 / 2019

İzmir’in Buca İlçesinde yeni kurulan Fırat Seyhangücü Masterler takımı, 2019-2020 sezonuna hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor

Buca Şirinyer sahasında idmanlarına devam eden Fırat Seyhangücü 28 Eylül 2019 tarihinde başlayacak ligler için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Yeni sezon hakkında konuşan genç çalıştırıcı Tuncay Duman, “2019-2020 sezonunda Fırat Seyhangücü Masterler takımını kurduk ve aldığımız karar doğrultusunda Ege Veteranlar ilgine katılma kararı aldık. Yaptığımız Sponsor anlaşmaları ile ( Kalyoncu İnşaat Kerem Bey’e - Gülnak Denizcilik Levent Bey’e ve HYG Hukuk Bürosu Ahmet Bey’e teşekkürlerimizi sunarım1 dedi.

Takımın Başkanlığını Ömer Dikkule ve Ergin Yaman’ın yaptığı Fırat Seyhangücü’nde Teknik Sorumlular ise Tuncay duman ve Yakup Bayundur’dan oluştu.

Kadroda, Volkan, Mehmet, Serhat, Erhan, Abdullah, Bekir, Kadir, Taylan, Kemal, Ömer, Yıldırım, Nuri, Sedat, Özcan, Güven, Levent, Cem, Hasan, Ömer Dikkule, isimler yer alıyor.

Sözlerine devam eden Genç Çalıştırıcı Tuncay Duman, “28 Eylül 2019 tarihinde sezona Merhaba diyeceğiz. Fırat Seyhangücü Masterler takımı olarak lige renk katıp Buca ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz. Grubumuzdaki tüm takımlara başarılar dileyip Mustafa Kemal Atatürk’ün “ Ben sporcunun Zeki Çevik aynı zamanda ahlaklısını severim” sözüyle nokladı.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life