aydinototepe aydinototepe

BUCA ZAFER’DE MORALLER YERİNDE

25 / 08 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Buca Zaferspor, 2019-2020 sezonu öncesi çalışmalarına devam ederken, bugün tam kadro sabah kahvaltısı’da moral buldu

Geçen sezon grubunu lider tamamlayan ve direk Süper Amatör Lige çıkan Buca Zaferspor’da yapılan transferlerle ligin flaş takımları arasında yer almayı başardı.

Geçen sene istikrarlı bir sezon yaşayan ve istikrarı devam etmek isteyen Buca Zaferspor’da başkan Orhan Yıldız, teknik adam Ali Çalışkan ile yeniden devam kararı alması ile 2019-2020 sezonunun çalışmalarına ligin bitmesi ile start vermişti. Deneyimli çalıştırıcı Ali Çalışkan’ın takımda görmek istediği oyuncuları Başkan Orhan Yıldız’a liste halinde vermesi ve Başkan Yıldız’ın da tek tek oyuncular ile görüşerek transferi gerçekleştirmesi, Buca ekibinin sezon öncesi BAL ligine çıkma hedefini iyice yükseltti.

Başkan Yıldız’ın Bu sezon şampiyonluk istemesi dikkatlerden kaçmazken, Teknik heyet ve tüm oyuncu grubuna güvendiğini ifade etti. Ali Çalışkan ise, yaptıkları transferlerle sezona hazır gireceklerini ve sezon sonunda şampiyonluğu elde etmek istediklerini belirtti. Ayrıca Çalışkan, başkan Orhan yıldız’a, yönetime sağladıkları destekten dolayı da teşekkür etti.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life