lifepahtshop lifepahtshop

BUCA GENÇLERBİRLİĞİ’İNDE ŞENTABAKLAR VE GÜR İMZALADI

26 / 08 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde mücadele eden Buca Gençlerbirliği, Altyapı teknik sorumluluğa Fikret Şentabaklar ve Sportif Direktör Gökhan Gür ile anlaşma sağladı

Son 2 sezondur Güraltay takımında görev yapan tecrübeli çalıştırıcı Fikret Şentabaklar, 2019-2020 sezonunda Buca Gençlerbirliği Altyapı teknik sorumlusu olarak göreve getirildi.

Yıllarca İzmir Amatör futbolda başarılı işlere imza atan Sportif Direktör Gökhan Gür, 2019-2020 sezonunda Buca Gençlerbirliği takımı ile anlaşma sağladı.

Başarılı çalıştırıcı Fikret Şentabaklar ile Sportif Direktör Gökhan Gür’ün imza törenine Futbol Şube Sorumlusu Bedrettin Karadağ ile Kaleci Antrenörü Eşref Yaslıoğlu katılım gösterdi.

Fikret Şentabaklar;

1949 doğumlu tecrübeli hoca Konak Belediyespor,’da 6 sezon görev yaptıktan sonra sırasıyla Uzunderespor, Eşrefpaşaspor ve son 2 sezondur Güraltay takımında başarıyla görev yaptı. Deneyimli çalıştırıcı 2019-2020 sezonunda Buca Gençlerbirliği takımının Altyapı teknik sorumluluğu için anlaşma sağladı.

Gökhan Gür;

Başarılı işlere imza atan 1973 doğumlu Sportif Direktörü Gökhan Gür, ilk olarak Kahramanlarspor’da görev aldı ve sezonu şampiyonluk sevinci yaşadı. Otokenspor’da Şampiyonluk, Maltepe Menemen Belediyespor’da Şampiyonluk,  Eşrefpaşaspor, Çayırlıbahçespor’da Şampiyonluk, Atillaspor’da Play-Off, Şirinyerspor’da genç takım şampiyonluğu, Güraltay’da A takım ve Genç takımda şampiyonluklar yaşayan başarılı Sportif Direktör, 2019-2020 sezonunda Buca Gençlerbirliği takımına imza attı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life