aydinototepe aydinototepe

İZMİR ÇOCUK FUTBOLU FESTİVALİ BUGÜN BAŞLADI

27 / 08 / 2019

Çamdibispor’un düzenlediği Bornova Belediye ve Altınordu’nun desteklediği, İzmir Çocuk Futbolu Festivali Çamdibi toprak sahada bugün başladı

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ile Altınordu A.Ş. Başkanı Seyit Mehmet Özkan’ın başlama vuruşu ile start alan İzmir Çocuk Futbolu  Festivali görkemli bir şekilde başladı.

13 gün sürecek olan dev organizasyona U11 ile U12 yaş kategorisinde 44 takım mücadele edecek. Yaklaşık 800 sporcunun katılacağı ve bu yıl 12. olarak düzenlenen bu anlamlı organizasyona Bornova Belediye Başkanı ve Altınordu A.Ş Başkanı Seyit Mehmet Özkan birer penaltı atışı da yaparak futbola olan sevgilerini bir kez daha göstermiş oldu.

116 karşılaşmanın oynanacağı turnuvanın finali 8 Eylül 2019 tarihinde oynanacak maçlar ile sona erecek. Mücadeleleri Hacı Mahmut Yıldırım ve Caner Güller hakem ikilisi yönetti.

Başlama Vuruşu İduğ ve Özkan’dan

44 takımın yarışacağı ve U11 ile U12 yaş kategorilerinde oynanacak İzmir Çocuk Futbolu Festivali’nin başlama vuruşunu Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ile Altınordu A.Ş. Başkanı Seyit Mehmet Özkan tarafından yapıldı.

Orhunbilge’ler Aynı Karede Yer Aldı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Hakan Orhunbilge ile Altınordu A.Ş Ceo’su Barış Orhunbilge İzmir Çocuk Futbolu Festivalini birlikte takip etti.

Eray Büyük, Turnuvamız İzmir’e Renk Verecek

Çamdibispor’un başarılı başkanı Eray Büyük, “Bu sene 12. düzenlediğimiz İzmir Çocuk Futbol Festivali’ne katılım yüksel olması bizleri çok mutlu etti. Türkiye’de tek toprak saha turnuvamıza ayrı bir önem kazandırıyor. Bizlere bu anlamda destek sağlayan Bornova Belediye Başkanımız Dr. Mustafa İduğ ve Altınordu A.Ş. Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan’a teşekkür ederim” dedi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life