lifepahtshop lifepahtshop

Çağın, Genç, Dinamik Kadromuzla Hedefimize Ulaşacağız

27 / 08 / 2019

Çeşme Belediyespor Teknik Direktörü Zafer Çağın, genç, dinamik, koşan, mücadele eden, Çeşme'nin dokusuna uygun, iyi bir takım oluşturmaya çalıştıklarını belirterek, 2019-2020 sezonunda Play-Off hedefine ulaşacaklarını söyledi.

Süper Amatör Lig Güney Grubu'nda mücadele edecek olan Çeşme Belediyespor, kadrosundaki eksikleri tamamlamaya çalışırken, yeni sezonun antrenman programına da başladı. 

"Çok çalışacağız"

Çeşme Belediyespor Teknik Direktörü Zafer Çağın, yeni sezon hazırlıkları ve sezon sonu hedefleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni sezona, yoğun bir antrenman temposu ve hazırlık maçlarıyla hazırlanacaklarını açıklayan Çağın, "2019-2020 sezonunun, sakatlıksız, başarılarla dolu bir sezon olmasını diliyorum. Tüm takımlara başarılar diliyorum. Geçen seneki kadromuzu muhafaza ederek, eksik noktalarımıza oyuncu takviyeleri yapmaya çalışıyoruz. Genç, dinamik, koşan, mücadele eden, Çeşme'nin dokusuna uygun, iyi bir takım oluşturmaya çalışıyoruz. Planladığımız şekilde gidersek, başarılı bir sezon geçirip, hedefimiz olan Play-Off'a ulaşmak istiyoruz. Elbette hedefimize giderken inişler, çıkışlar olacaktır. her şey istediğimiz gibi gitmeyebilir. Ama sonuçta iyi bir takımımız var. Çok çalışacağız. Başarmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışacağız" diye konuştu. 

"Bize her türlü imkan sağlandı, artık top bizde"

Çeşme Belediyespor Teknik Direktörü Çağın, açıklamasında şu görüşlere yer verdi;

"Genç ve dinamik kadromuzu, tecrübeli oyuncularla birleştirerek, koşan, temposu yüksek, taktiksel anlamda da nerede, ne yapacağını bilen bir takım oluşturarak sahaya çıkacağız. Başarılı olacağımızı umut ediyorum. Başarıya ulaşmanın yolu, oyunla, oyuncuyla, işin içerisine taktiksel bir farkındalık koymak, bunun yanında yetenek, beceri ve performansla süsleyerek hedefe ulaşmaktan geçer. Bu yolda bize destek olan, başta Başkanımız olmak üzere, Yönetim Kurulu'na teşekkür ediyorum. Bize her türlü imkanı, ortamı sağladılar. Artık top bizde. Başarmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız." 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life