lifepahtshop lifepahtshop

ÇAMDİBİSPOR’A KARTAL DESTEĞİ

28 / 08 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Çamdibispor’a KARTAL BÜFE’den Forma Sponsorluğu desteği geldi

Yetiştiriciliği ile bölgede bilinen ve yıllarca Türk futboluna hizmetleri olan Çamdibispor’a KARTAL BÜFE Firma sahibi Fikret Altındağ’dan Forma Sporsorluğu geldi.

Kamil Tunca Bulvarı’nda faaliyetlerini sürdüren ve o bölgenin marka firmalarından KARTAL BÜFE Firma Sahibi Fikret Altındağ bu sezon Çamdibi bölgesinde faaliyette bulunan birçok amatör futbol kulüplerine forma sponsorlu yaparak önemli katkılar sağlamıştı.

Yapılan görüşme sonrası Çamdibispor Kulüp Başkanı Eray Büyük ile KARTAL BÜFE Firma sahibi Fikret Altındağ, Çamdibispor’un altyapıdan üst yapıya kadar mücadele eden tüm kategorilerde forma sponsorluğu gerçekleşti.

Anlaşma sonrası KARTAL BÜFE Firma Sahibi Fikret Altındağ, “ Geçmişte olduğu gibi bu sezonda Çamdibi bölgesinden birçok takımımıza forma sponsoru olduk. Geleceğimiz olan evlatlarımıza bir nebze faydamız olduysa bizden mutlusu yok. İmkanlarımız el verdiğinde her yıl Amatör takımlara kendimizce desteğimiz olacak. Yeni sezonda mücadele eden tüm amatör futbol kulüplerine başarılar diliyorum. Ayrıca Çamdibispor’un genç ve başarılı başkanı Eray Büyük ile yönetim kurulunu yaptıkları güzel işlerden dolayı kutluyorum” dedi.

Çamdibispor Kulüp Başkanı Eray Büyük ise, “Bölgemizin sevilen ve değer gören Firmalarında KARTAL BÜFE işletme sahibi Fikret Altındağ’a ve ekibine bizlere sağladıkları bu anlamlı katkılardan dolayı çok teşekkür ederiz. Kendilerine hayırlı iş ve bol kazançlar diliyoruz” dedi.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life