çoruhluastepe çoruhluastepe

NİHAT VE MAHMUT YELKİSPOR’A İMZALADI

28 / 08 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Yelkispor, dış transferde kadrosuna Nihat Akarçay ve Mahmut Altıparmak’ı renklerine dahil etti

Geçen sezon Nihat Akarçay S.Ş.Seferihisar Mahmut Akarçak ise ilk yarı S.Ş.Seferihisar ikinci devre ise Yamanlar Esen takımlarında forma terletmişti. Başarılı orta saha oyuncuları 2019-2020 sezonunda Yelkispor ile anlaşma sağladı.

Başarılı oyuncular Nihat Akarçay ile Mahmut Altıparmak’ın imza törenine Başkan Asil Özdemir, Teknik Adam İsmail Dermenci ve Kaleci Antrenör Hakan Koldaş katılım gösterdi.

 

Nihat Akarçay;

1998 doğumlu oyuncu futbola Menderes Belediye Eğitim Kültür takımında başladı. Sezon sonunda S.Ş.Seferihisar takımına transfer olan oyuncu 5 sezon burada forma giydi. Başarılı orta saha oyuncusu 2019-2020 sezonunda Yelkispor’a imza attı.

 

Mahmut Altıparmak;

1998 doğumlu orta saha oyuncusu futbola Akkonakspor’da başladı. 7 sezon Akkonakspor’da forma giyen oyuncu sırasıyla 35 İzmir Kültür, S.Ş.Seferihisarspor ve Yamanlar Esenspor’da mücadele etti. Oyuncu 2019-2020 sezonunda Yelkispor ile anlaşma sağladı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life