aydinototepe aydinototepe

ÇAMDİBİSPOR ARACINA KAVUŞTU

29 / 08 / 2019

İzmir 1. Amatör ligin başarılı ve yetiştirici ekiplerinden Çamdibispor’a İzmir’in ünlü firmalarından BALKAN İŞ MAKİNALARI Firma sahibi Mustafa Balkan’dan Araç sponsorluğu geldi

2019-2020 sezonunda A Takım ve Genç takım oyuncularını taşınması adına BALKAN İŞ MAKİNALARI Firma Sahibi Mustafa Balkan’dan çok önemli bir hamle geldi ve Çamdibispor’a Servis Minibüs’ü aldı.

Anahtar tesliminde BALKAN İŞ MAKİNALARI Firma sahibi Mustafa Balkan, Çamdibispor Kulüp Başkanı Eray Büyük ve yönetim kurulu katılım gösterdi.

Araç teslim töreninde duygu dolu anların yaşanması ile BALKAN İŞ MAKİNALARI Firma Sahibi Mustafa Balkan, “Yetiştiriciliği ile birçok sporcuyu İzmir ve Türk futboluna kazandıran Çamdibispor’a yapmış olduğumuz Sponsorluktan dolayı çok mutluyuz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize hizmet bizim için çok önemli. Çamdibispor’un değerli ve başarılı başkanı Eray Büyük’e ve yönetim kuruluna başarılar diliyor, yeni sezonda tüm amatör takımlara da kazasız belasız bir lig temenni ediyorum” dedi.

Başkan Eray Büyük ise, “BALKAN İŞ MAKİNALARI Firma sahibi değerli büyüğümüz Mustafa Balkan ve tüm yönetim kuruluna sağladıkları bu anlamlı destekten dolayı çok teşekkür ederim. Çocuklarımıza yapılan her destek geleceğimiz adına bizlere daha da güç verecek”dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life