çoruhluastepe çoruhluastepe

YELKİ’DE YILDIZ OYUNCU İMZAYI ATTI

29 / 08 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Yelkispor, dış transferde yıldız oyuncu Barış Terzioğlu ile anlaşma sağladı

Üç sezon Güraltay forması terlettikten sonra Güzelbahçe Belediyespor’a transfer olan kanat oyuncusu Barış Terzioğlu, burada 1, buçuk sezon oynadıktan sonra 2019-2020 sezonunda şampiyonluk hedefleyen Yelkispor ile anlaşma sağladı.

Yıldız oyuncu Barış Terzioğlu’nun imza törenine Başkan Adil Özdemir, Yöneticiler Murat Öz ve Müfit Baran ile Teknik Adam İsmail Dermenci katılım gösterdi.

Futbola 1999 yılında Aliağa FK'da başlayan oyuncu, 6 sezon sarı siyahlı takımın formasını terlettikten sonra Seferihisar Belediye Gençlik Spor'a transfer oldu. 1 Yıl sonra yeniden Aliağa FK'ya dönen oyuncu sırasıyla Şirinyerspor, Ödemişspor, Gümüşordu, Seferihisar Spor, Güzelbahçe Belediyespor, Çamdibispor, Güraltay ve Güzelbahçe Belediyespor takımlarında mücadele eden tecrübeli kanat oyuncusu 2019-2020 sezonunda Yelkispor’a imza attı.

.Plaj ve Amatör’de Attığı Goller ile Adından Söz Ettirmeyi Başardı

Gerek Süper Amatör Liglerde gerekse Plaj Futbolunda attığı gollerle bir anda Türkiye'nin de zirvesinde yer alan oyuncu, Amatör Liglerde 225 maçında 120'ün üzerinde gol kaydetti. Plaj futbolunda Türkiye Liglerinde ve Avrupa macerasında A Milli forma ile 135'in üzerinde maça çıkan oyuncu 170'in üstünde de rakip ağlara gol kaydetmeyi başardı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life