aydinototepe aydinototepe

YELKİSPOR’DA YUNUS VE SERHAT İMZALADI

01 / 09 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde bu sezon şampiyonluk hedefleyen Yelkispor, dış transferde kadrosuna 2 oyuncu daha ekledi

Kadrosuna orta saha oyuncusu Yunus Şahin Derici ile Sağ bek ve kanat oyuncusu Serhat İzci’yi dahil eden Yelki, transferleri ile dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Geçen sezon orta saha oyuncusu Yunus Şahin Derici Sarnıç Gençlik takımında forma giymişti. Sağbek ve kanat oyuncusu Serhat İzci ise ilk devre Kahramanlarspor, ikinci devre ise Çamdibi Gençlerbirliği takımlarında forma terletmişlerdi. Başarılı oyuncular 2019-2020 sezonunda Yelkispor ile sözleşme imzaladılar.

Başarılı oyuncular Serhat İzci ve Yunus Şahin Derici’nin imza törenine Başkan Asil Özdemir, teknik adam İsmail Dermenci ve kaleci antrenörü Hakan Koldaş katılım gösterdi.

 

Serhat İzci;

1995 doğumlu sağ bek ve kanat oyuncusu futbola Balçovaspor’da başladı. Sırasıyla Elitspor, Kahramanlarspor ve Çamdibi Gençlerbirliği takımlarında ter döken oyuncu 2018-2019 sezonunda Kahramanlarspor’da şampiyonluk sevinci yaşamıştı. Başarılı oyuncu 2019-2020 sezonunda Yelkispor’a imzayı attı.

Yunus Şahin Derici;

 

1998 doğumlu orta saha oyuncusu futbola Güzelbahçe Belediyespor’da başladı. 9 sezon Güzelbahçe Belediyespor forması terleten oyuncu geçen sezon Sarnıç Gençlik takımında ter döktü. Başarılı oyuncu 2019-2020 sezonunda Yelkispor’a imza attı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life