aydinototepe aydinototepe

İZMİR BELEDİYESPOR GÜREŞ’TE ZİRVEYİ BIRAKMADI

02 / 09 / 2019

İzmir Büyükşehir Belediyespor, 30 Ağustos Zafer Bayramı adına düzenlenen grekoromen ve serbest güreş müsabakalarında takım halinde zirvede yer aldı

İzmir’de düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı Turnuvası'nda grekoromen ve serbest güreş müsabakalarında İzmir Büyükşehir Belediyespor kürsünün zirvesinde yer aldı. 

Grekoromen karşılaşmalarında 12 madalya toplayan Büyükşehir Belediyespor, serbest stilde de 12 kez kürsüye çıkarak turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Grekoromende İzgem ikinci, Tarımspor ve Tire Belediyespor üçüncülüğü paylaşırken, serbest stilde ise Kutlusan Güreş Kulübü ikinci Gaziemir Belediyespor ise üçüncülüğü elde etti. 

Yeniden yapılandıklarını ve Türkiye'nin tekrardan güreşte İzmir markası yaratmak istediklerini söyleyen Güreş Baş Antrenörü Mahmut Tosun, “Antrenörlerimiz Cengiz Papağan, Şaban Karataş, Yasin Akgül, Fikret Kahraman ve Yıldırım Çelebi ile yeniden güreşte atılımlar yapıyoruz. Büyükler, U23, Gençler, Yıldızlar, Miniklerde Grekoromen ve serbestte iddialıyız. Bizlere destek veren kulüp başkan ve yönetim kuruluna teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çok çalışıp, kulübümüzü her zaman en iyi yerlerde göstermek istiyoruz” dedi. 

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life