çoruhluastepe çoruhluastepe

YELKİ’DEN ÇİFTE İMZA

02 / 09 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig ekiplerinden Yelkispor, dış transferde kadrosuna 2 oyuncu daha ekledi ve transfer çalışmalarında sona yaklaştı

Kadrosuna golcü oyuncu Ufuk Murtezaoğlu ile kanat oyuncusu Mehmet Yardımcı’yı dahil eden Yelkispor, sezona hazırlıklarını da sürdürmeye devam ediyor.

Geçen sezon ilk devre Yelki ikinci devre ise Gediz FK takımında forma giyen Ufuk Murtezaoğlu, 2019-2020 sezonunda yeniden Yelkispor ile anlaşma sağladı. Mehmet Yardımcı ise geçen sezon S.Ş.Seferihisar takımında ter döktü. Genç kanat oyuncusu 2019-2020 sezonunda Yelkispor ile sözleşme imzaladı.

Ufuk Murtezaoğlu ve Mehmet Yardımcı’nın imza törenine Başkan Asil Özdemir ile kaleci antrenörü Hakan Koldaş katılım gösterdi.

Ufuk Murtezaoğlu;

1987 doğumlu golcü oyuncu futbola Göztepe A.Ş’de başladı. Ardından sırasıyla Yelkispor, Bademlerspor, Zeytinalanı Gençlik, Yelki ve Gediz Fk takımlarında ter döken tecrübeli oyuncu 2019-2020 sezonunda yeniden Sarı kırmızılı ekiple anlaşma sağladı.

 

Mehmet Yardımcı;

2000 doğumlu kanat oyuncusu futbola S.Ş.Seferihisar’da başladı. 5 sezon Seferihisar ekibinde oynayan oyuncu 1 sezonluğuna Göztepe A.Ş takımına transfer oldu. Sezon sonu gelen oyuncu 2 sezon daha Seferihisar takımında futbol oynadıktan sonra 2019-2020 sezonunda Yelkispor’a imza attı.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life