lifepahtshop lifepahtshop

BUCASPOR, AKGÜL İLE COŞACAK

02 / 09 / 2019

Bu yıl Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Bucaspor’un genç ve başarılı Teknik Direktörü Nedim Akgül, 2019-2020 sezonunda Lig ve takımı ile ilgili görüşlerini Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan’a anlattı

2019-2020 sezonu hakkında konuşan Bucaspor’un çiçeği burnunda teknik adamı Nedim Akgül, “Bu yıl kendi öz kaynaklarımız olan ve altyapımızdan yetişen Profesyonel olan ve yine alt yapımızdan istikbal vadeden geçen yıl küme düşmüş takımını bırakmayan pırıl pırıl karakterli bir oyuncu gurubu ile bu lige renk katacağız. Bu oyunculardan A takımımıza  oyuncu kazandıracağız. Burası bizim rezerve takımımız olacak. İdmanlarımız yoğun tempoda devam ediyor. Bu ligin atmosferi ve futbol kalitesi biraz daha farklı ve burada biraz daha güce kuvvete dayalı oyun anlayışı var. Fakat eminim ki izleyenler Bucaspor takımının bu ligde güzel bir futbol anlayışı ve futbolun doğrularını uygulayan kolay kolay teslim olmayan, kaybetmeyi değil kazanmayı alışkanlık haline getirmiş mücadeleci pas yapan koşan farklı bir Bucaspor izlettirmek istiyoruz. Başkanımız Cihan Aktaş'da bu takıma çok değer veriyor. Her idmanda ve maçlarımızda bizimle oluyor. Oynayacağımız maçlarda bizimle olacak. Bucaspor taraftarı da ilk hazırlık maçımıza gelip destek verdiler. Eski Buca stadında oynayacağımız maçlarda tribünleri dolduracaklarını ve bizi yalnız bırakmayacaklarını söylediler. İyi günde kötü günde birlikte olup bu takım için terimizin son damlasına kadar hepimiz mücadele edeceğiz. Tribünlerden tek isteğimiz genç bir kadro ile mücadele edeceğiz. Bizleri son anımıza kadar desteklemelerini bu gençlere sahip çıkmalarını istiyorum” dedi.

Hazırlık Maçında Gücümüzü Gördük

Hazırlık maçları hakkında sözlerine devam eden genç ve başarılı çalıştırıcı Akgül, “Sökespor ile bir hazırlık maçı yaptık. İlk yarıda istediğimiz oyun anlayışını dönem dönem yaptık. Eksilerimiz var ama bir an evvel bu eksiklerimizi giderip lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Oyuncularımın genç olması hepsinin bir hedefi olması bize daha kolaylık sağlıyor” diye belirtti.

Oyuncu Yetiştirmeye Devam Edeceğiz

Yetiştiriciliği bırakmayacaklarını dile getiren Nedim Akgül,” Bucaspor her zaman iyi oyuncular yetiştirmiş, yetiştirici kimliği olan bir ekip. Buradan bu yıl an az 4 veya 5 oyuncuyu A takıma kazandıracağız. Çalışmalarımız sadece saha sonucuna endeksli değil oyuncu yetiştirmek de olacak” diye ifade etti.

 

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life