çoruhluastepe çoruhluastepe

SÜPER’DE SON KURA BELLİ OLDU

03 / 09 / 2019

2019-2020 sezonunda Süper Amatör Ligde mücadele edecek sayısı 37’e inmesi ile gruplardaki dengeyi sağlamak adına 7 takımın katılması gereken kura çekimi İzmir ASKF Merkez Binasında çekildi

İzmir ASKF Merkezinde gerçekleşen Kuraya ASKF Başkanı Kadri Yatkın, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Sevgilioğlu ile Aytaç Kaygil,  TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Yardımcıları Selçuk Ergeldi ve Behçet Şenözhür ile kulüp temsilcilerinden Gaziemirspor adına Bilgin Arda, Halilbeylispor adına Süleyman Payraz, Kemalpaşaspor adına Ramazan Faal, Özçamdibispor adına Yasin Dinsever ve Şirinyerspor adına Aydın Demirel katılım gösterdi.

Kuraya katılması gereken Kemalpaşaspor, Bornova Belediyespor, Yapıcıoğlu Başdaş, Halilbeylispor, Gaziemirspor, Şirinyerspor ve Özçamdibispor kuraya katılma hakkı elde etti.

Kuraya katılmak isteyemeyen ve grubunda kalmak isteyen Bornova Belediyespor katılım göstermezken, diğer takımlardan Yapıcıoğlu Başdaş’ın temsilcileri hariç 5 takım kura çekiminde yer aldı.

GAZİEMİRSPOR KURADA MERKEZ GRUBU SEÇTİ

Gerçekleşen kura çekiminde Gaziemirspor adına Kulüp Müdürü Bilgi Arda, Güney Grubundan Merkez Grubuna geçerek kura sonlandı.

Kuzey 13, Güney 12 ve Merkez Grup 12 takımla 2019-2020 sezonu belli oldu. TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, gerçekleşen kura çekiminden sonra ilerleyen günlerde fikstürü açıklayacağını ifade etti.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life