lifepahtshop lifepahtshop

HAKEMLERDEN GÖRKEMLİ SEZON AÇILIŞI

03 / 09 / 2019

İzmir TFFGD Hakemler Derneği 2019-2020 sezonunun açılışını İzmir Atatürk Stadında gerçekleştirdiği görkemli bir törenle açılışını yaptı

2019-2020 sezonuna hazırlıklarını tamamlayan Hakemler, bugün saat 18:00’de TFFGD Genel Başkanı ve Temsilciler Kurulu Üyesi Dr. Abdurrahman Arıcı’nın da yer aldığı açılışla sezona merhaba dediler.

İlk olarak Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile açılışını yapan İzmir Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri İzmir Şubesi ve İzmir İl Hakemler Kurulunun düzenlemiş olduğu 2019-2020 sezon açılışına geçildi.

Sezon açılışına TFFHGD İzmir Şubesi Başkanı Raci Köprülü, TFFHGD Genel Başkanı ve Temsilciler Kurul Üyesi Dr. Abdurrahman Arıcı, MHK Üyesi Yunus Yıldırım, Aytekin Durman, Ünsal Çimen, Erol Ersoy, FİFA Kokartlı hakemlerden Mete Kalkavan, Eski görev almış hakemler, İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ve birçok konuk bu anlamlı günde İzmir hakemlerini yalnız bırakmadı.

İzmir’de 360 Vizeli hakem, 163 Aday hakem, 135 Gözlemci bunların 46 tanesi Profesyonel Liglerde görev yapan, 112 Klasman hakemi açılışta yer aldı.

Sunumu Özge Deniz Turgutoğlu’nun yaptığı açılış konuşmasını yapmak üzere TFFHG Derneği Başkanı Raci Köprülü davet edildi. Ardından MHK 4. Bölge Sorumlusu Ünsal Çimen, TFFGD Genel Başkanı ve Temsilciler Kurulu Üyesi Dr. Abdurrahman Arıcı, Eski MHK Üyesi Yavuz Tunç ve 1979-1991 yıllarda Bayan hakem olarak görev yapan Elmas Arabacı konuşmasını gerçekleştirdi.

 

Ardından Plaket Töreni Gerçekleşti;

Bölgesel Yardımcı Hakemliğe Terfi Edenler;

Anıl Karakoç, Arda Yapanmış, Ediz Yılmaz, Muhammed Dağ, Muhammet Emin Kılıç, Nazmihan Öterbülbül, Oğulcan Sefer, Ozan Tunçer, Özgür Cem Deniz ve Tekin Yaman Efe, Plaket ve başarı belgelerini Raci Köprülü’den aldı.

Bölgesel Lige Terfi Eden Hakemler;

Ahmet Yeşildağ, Berk Çekal, Berk Sipahi, Denizcan Aydın, Ege Tünak, Oğuzhan Hamitoğlu ve Osman Ertuğ Eraş Bölgesel Hakem Kurul Üyesi Aykut Gümülü’den plaket ve ödüllerini aldı.

Kadın Bölgesel Hakemliğe Terfi Eden;

Seçil Özdemir ise ödülünü ve plaketini Eski Kadın Hakemlerden Elmas Arabacı’dan aldı.

Klasman Yardımcı Hakemleri;

Çağrıcan Pazarcıklı ve Denizcan Şahin

Klasmana Terfi Eden Hakemler;

Ayberk Demirtaş, Erdem Demirtaş, Fatih Tokail ve Reşat Onur Coşkunses’e ise Mete Kalkavan plaket ve ödüllerini verdi.

FiFA Yardımcı Hakem Kadrosuna Giren;

Cevdet Kömürcü’ye ödülünü MHK Üyesi Erol Ersoy takdim etti.

Üst Klasmana Terfi Eden;

Direnç Tonusluoğluna’na ise MHK Üyesi Ünsal Çimen plaket ve ödülünü verdi.

Bölgesel Gözlemciliğe Terfi Edenler;

Bedri Mutaf ve İbrahim Albayrak’a Yunus Yıldırım plaketlerini takdim etti.

Klasman Gözlemciliğine Terfi Edenler;

Dilan Deniz Gökçe, Özkan Sarıoğlu ve Serkan Gencerler’in plaketler ve ödüllerini  Abdurrahman Arıcı takdim etti.

İl Hakem Kurulu Eski üyeleri;

 Mustafa Arslan ve Satılmış Kavacıklı Plaketini Raci Köprülü’nün elinden aldı.

Son olarak Türk Futboluna sağladıkları hizmetlerden dolayı TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, plaketini Raci Köprülü’den aldı.

 

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life