aydinototepe aydinototepe

SAHA EMEKÇİLERİ SEZONUNU AÇTI

04 / 09 / 2019

İzmir Saha Komiserleri Derneği 2019-2020 sezonunun açılışını Faal Futbol Hakemler Derneği Salonunda yaptığı toplantı ile açtı

2019-2020 sezonunda 80 saha komiseri ile İzmir Amatör Futbola hizmet edecek olan İzmir Saha Komiserleri Derneği Başkan Cüneyt Meralbaysal, yönetim Kurulu üyeleri Onusal Başkan Ali Rıza Leblebici ve tüm saha emekçilerin katılım sağladığı toplantı ile açıldı.

Yeni sezon hakkında bilgilendirmenin yapıldığı, Kitapçıkların ve yaka kartlarının dağıtıldığı törende ilk konuşmayı İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın yaparken, yeni sezonda Saha Komiserlerine başarı diledi ve geçen sezon başarılı bir performans sergileyen tüm emekçileri de kutladı.

Ardından Konuşmasını yapmak üzere İzmir Saha Komiserleri Derneği Başkanı Cüneyt Meralbaysal sahneye çıktı. Cüneyt Meralbaysal, geçen sezon yakaladıkları başarının bu senede olacağını ümit ederek tüm saha emekçilerine başarı diledi.

Cüneyt Meralbaysal konuşmasını tamamladıktan sonra TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu sahneye davet edildi. İncu, “Geçen sezon yakaladığımız 8000 maçtaki başarının gerçek emekçileri sizlersiniz. Bu başarıyı hep birlikte yakaladık. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni sezonda da yakaladığımız bu başarının devamını temenni ediyor ve 2019-2020 sezonunda tüm saha emekçi büyüklerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Onursal Başkan Ali Rıza Leblebici ise, yeni sezonda tüm saha Komiserlerine başarı diledi ve TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu’ya da gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Ardından geçtiğimiz günlerde Beyin Ameliyatı olan Saha Komiserleri Dernek Başkan Yardımcısı ve TFF İzmir İl Temsilcisi Yardımcısı Bülent Meralbaysal duygusal bir konuşma yaparak rahatsızlığı ve Ameliyat süresince arayan soran ve yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ederken, yeni sezonda meslektaşlarına başarı diledi.

Sıra Plakete Geldi

İzmir Saha Komiserler Derneğinde 20-25 yıl emek veren tüm saha emekçilerine plaketleri takdim edildi.

İlk olarak İzmir Saha Komiserleri Onursal Başkanı Ali Rıza Leblebici plaketini TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu’nun elinden aldı.

Sırasıyla ödül alan isimler şöyle oluştu;

Şaban Kasalar, Hüseyin Akban, Hasan Opsar, Uysal Atlı, İbrahim Gökoğlan, İskender Türkgenci, Ahmet Aktem, Mehmet Durman, Orhan Tunaboylu, Duran Topaloğlu, Hilmi Nergiz, Cüneyt Serdar Canpolat, Murat Dişçi, Bekir Şencamlar, Ramazan Konuk ve Cüneyt Meralbaysal ile Bülent Meralbaysal plaket alarak onure edildiler.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life