aydinototepe aydinototepe

DOĞANLARSPOR’A DEV SPONSOR

06 / 09 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde bu sezon üst sıraları zorlayacak olan Doğanlarspor’a, 2019-2020 sezonunda Bornova Çekim Kolejinden Sponsorluk desteği geldi

Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan, Bornova Çekim Koleji Ortaklarından Hüseyin Burak Önal ve Nail Yücel Özer’i eğitim kurumunda ziyaret etti ve sponsorluk hakkında sohbet gerçekleştirdi.

A takımda Kemal Özgü, altyapıda ise Necati Tuğdar’ın görev alacağı 2019-2020 sezonunda Bornova Doğanlarspor’da teknik heyette birlikte görev alacak.

Yeni sezona 1534 Sokak No 2 Doğanlarda Eğitim faaliyetleri sürdüren Bornova Çekim Koleji, 2019-2020 sezonunda genel sponsorluğunu üstlendi.

Bornova Doğanlarspor’a Sponsor olan Bornova Çekim Koleji ortaklarından Hüseyin Burak Önal, Doğanlar Spor Kulüp Başkanı Refik Oğuz, yönetim kurulu üyesi Yüksel Kösem ve Onursal Başkan ve Mahalle Muhtarı Eyüp Kocatepe’nin katıldığı anlaşmada imzalar atıldı.

Bornova Çekim Koleji Ortaklarından Hüseyin Burak Önal, “Eğitim verdiğimiz mahalle ve semtte bulunan Amatör kulüp Doğanlarspor’a destek olma kararı verdik. Başarının sırrının Spor ve Eğitimden geçtiğini bildiğimiz için, geleceğimiz olan genç nesle harika eserler bırakmak istiyoruz. Bornova Çekim Koleji olarak Ana sınıfı, ilk, orta ve Lise düzeyinden eğitim vermemizin dışında, sportif faaliyetlerle de başarılı işlere imza atmak istiyoruz. Ayrıca Amatör Kulüp Demek bir nevi Sivil Toplum Kuruluşudur. Böyle sosyal amaçlı spor kulüplerinin kendi semtinin gencini koruyup, kötü alışkanlıklardan kurtarma adına önemli faaliyetlerine bizler Bornova Çekim Koleji olarak destekliyoruz. Elbette hedef olmalı ama asıl amaç gençliğe hizmet etmek olacaktır” dedi.

Her Branşta Spor Faaliyetleri Devam Edecek

Sözlerine devam eden Bornova Çekim Koleji Firma Ortağı Hüseyin Burak Önal, “Futbol konusunda Bornova Doğanlarspor ile birlikte hareket edeceğiz. Diğer branşlarda ise Teakwondo, Jimnastik ve Basketbol alanlarında okulumuzda eğitim gören öğrencilerimizin yararlanmasını sağlayacağız” dedi.

Refik Oğuz, “Teşekkür Ediyoruz”

Bornova Doğanlar Spor Kulüp Başkanı Refik Oğuz, “Doğanlar Mahallemize gelen ve Eğitim Kurumu açan Bornova Çekim Koleji firma ortağı Hüseyin Burak Önal ve Yönetim Kuruluna bizlere ve gençliğimize ciddi anlamada destek sağladıkları için yönetimiz kurulumuz adına sonsuz teşekkür ediyorum.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life