aydinototepe aydinototepe

TOPRAK SAHADA BÜYÜK COŞKU SONA ERDİ

08 / 09 / 2019

Çamdibispor’un 12.düzenlediği Altınordu ve Bornova Belediyesi’nin desteklediği İzmir Çocuk Futbolu Festivali bugün sona erdi.

Çamdibi Altınay Toprak Sahası'nda gerçekleşen organizasyonda 44 takım ve 800 sporcu katılım gösterdi.

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’u vekaleten Başkan Vekili Kamuran Allı, Altınordu spor kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, TÜFAD İzmir Şube Başkanı Dr. Şaban Acarbay ve Yönetim Kurulu, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Altınordu Cio’su Barış Orhunbilge, Bornova Amatör Futbol Kulüpler Birliği Başkanı Murat Keser, İl Hakem Başkan Vekili Hakan Akmısır, Yönetim Kurulu Üyesi Gürcan Temizel, CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Ali Çalışkan, Bornova Belediye Meclis Üyeleri, Spor Kulüplerinin temsilcileri ve sahada ter döken miniklerin velileri kupa töreninden yer aldı.

Toprak Saha’nın ortasına Bornova Belediyesi’ne ait Sahne durumunda olan TIR ise katılım sağlayanların beğenisini aldı.

44 Takım 800 Sporcu İle Katıldı

Çamdibispor’un 12. kez düzenlediği turnuvaya Altınordu'nun yanı sıra Çamdibi Debrespor, Deniz FK, Çamdibi Gençlerbirliği, Çamdibi Yavuzspor, Pınargücü, Çamdibigücü, Şirinyer İ.Y, Yolspor, Güzeltepespor, Bronzordu, Çiğli Belediyespor, Bornova Belediyespor, Barselona, Altay U11, Çamdibispor, Bornova Altınyıldız, Bornova Evka 3, Gümüşordu, Bornova FK, Çamdibispor, Bornova 1881, Barselona, Altınok, Pınargücü, Kandere, Bornova FK, Doğanlarspor, Çamdibi İ.Y, Bornova Belediyespor, Bronzordu, Sarıhanlı Bld, Ç.Yavuzspor, DSİ, Gökova Spor, Gümüşordu, Özgür Yazıcı FK, Kemalpaşa, Fikri Altay, 1925 Gençlik Spor, Çamdibi Gençlerbirliği takımlarının yer aldığı Çocuk Futbolu Festivali'nin finali bugün yapıldı ve Kupalar verildi.

Şampiyonlar Kupalarını Aldı

Turnuvayı U12’lerde DSİ, U11’lerde ise Altay şampiyon tamamladı. Günün final maçında U12’lerde DSİ ile Gümüşordu karşılaştı. Zorlu ve zevkli geçen maçı DSİ 1-0 kazanarak kupayı müzesine götürdü. U11’lerde ise Altay, Gümüşordu takımını 5-1 yenmeyi başardı ve şampiyonluklarına bir yenisini daha ekledi. Şampiyonlara Kupaları Altınordu Cio’su Barış Orhunbilgi ile Bornova Belediye Başkan Vekili Kamuran Allı takdim etti.

Diğer Kupalar Sahiplerine Teslim Edildi

U11’lerde ikinci olan Gümüşordu,üçüncü olan Bornova Evka 3, dördüncü olan Pınargücü, U12’lerde ikinci olan Gümüşordu, üçüncü olan Pınargücü, dördüncü olan İzmir Gücüspor  takımlarına kupaları, CHP İl Başkan Yardımcısı Ali Çalışkan, Bornova Belediyespor Koordinatörü Ali Alanç, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu, Bornova Amatör Futbol Birlik Başkanı Murat Keser, Bornova Belediyesi Spor İşleri Müdürü Berkhan Alptekin, İzmir İl Hakem Başkan Vekili Hakan Akmısır 2,3,4, kupalarını takımlara takdim ettiler.

İduğ ve Özkan’da Unutulmadı

Bu yıl 12.düzenlenen Çocuk futbol festivaline ciddi emek ve katkı sağlayan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’un yerine Başkan Vekili Kamuran Allı ve Altınordu Spor Kulüp Başkanı M. Seyit Özkan’a teşekkür plaketi takdim edilirken,

Eray Büyük’ten Teşekkür Konuşması

12. kez düzenlenen Çocuk Futbol Festivaline ev sahipliği yapan Çamdibispor Kulüp Başkanı Eray Büyük, “Öncelikle bizlere ciddi destek veren Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ ve Altınordu Kulüp Başkanı M. Seyit Özkan’a çok teşekkür ediyorum. Ayrıca İzmir ASKF Başkanı Kadri Yatkın’a, TÜFAD Başkanımız Şaban Acarbay’a, TFF İzmir İl Temsilcimiz Mehmet İncu’ya, İl Hakemler Derneği Başkan Vekili Hakan Akmısır’a diğer tüm dostlarımıza sağladıkları anlamlı destekten dolayı teşekkür ederim. Düzenlediğimiz turnuvaya 44 takım ve 800 sporcu katılım gösterdi. Toprak Saha turnuvamıza katılım gösteren tüm kulüplerin başkanlarına, yönetimine, antrenörüne ve oyuncularına ayrı ayrı teşekkür ederim “dedi.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life