lifepahtshop lifepahtshop

İZMİR DSİ SPOR GÖZ KAMAŞTIRIYOR

09 / 09 / 2019

İzmir’in Bornova İlçesinde Çamdibi Semtinde 1985 yılında kurulan İzmir DSİ Spor( Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Cimnastik, pilates ve fitness) 7 branşta hizmet vererek alt yapı organizasyonlarında başarılı bir şekilde ilerliyor

Futbol branşı olarak 5 yıl önce tescil olan kulüp kısa sürede İzmir’de ve yurt içinde katıldığı elit düzeyde katılan takımların olduğu turnuvalarda adından sıkça söz ettiriyor.

Geçtiğimiz günlerde son olarak 42 takımın katılım sağladığı Bornova Çocuk Futbol Festivalinde güçlü rakiplerini geride bırakıp şampiyonluğa ulaşan İzmir DSİ Spor U12 takımı bir kez daha adını İzmir kamuoyunda duyurmayı başarırken, şampiyonluk kupasını Bornova Belediye Başkan Vekili Kamuran Allı’nın elinden aldı.

 Futbol şubesi teknik sorumluluğunu görevini 5 yıldır bu organizasyonun başında bulunan Sercan Yıldırım, Amaçlarının çocukların profesyonel kulüplere en hazır şekilde gidip futbol hayatlarına en üst seviyede devam etmelerini sağlamak olduğunu belirtti.

15 yıl profesyonel ve amatör düzeyde futbol yaşantısını sürdürüp daha sonra Aydın Adnan Menderes üniversitesinden futbol antrenörlüğü bölümünü başarıyla bitiren UEFA B lisans sahibi Sercan Yıldırım antrenörlük hayatına emin adımlarla gelişerek devam etmektedir. Ayrıca formasyon eğitimini tamamlayan Sercan Yıldırım, Beden eğitimi öğretmeni olarak ta görev yapmaktadır.

Teknik ekibinde Erdem Seren, Mustafa Gümüş, Fikret Vatanagelen gibi tecrübeli isimleri de bünyesinde barındıran futbol şubesi, önümüzdeki yıllarda İzmir futbolunda adından sıkça söz ettirecek takımlar arasında yerini aldı.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life