aydinototepe aydinototepe

ÖZÇAMDİBİSPOR’A DEV SPONSOR

12 / 09 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Özçamdibispor’a İzmir ve İstanbul’un tanınmış firmalarından ÇORUHLU A.Ş’den dev sponsorluk anlaşması geldi

Geçen sezon BAL Ligi vizesini kıl payı kaçıran Özçamdibispor’da 2019-2020 sezonunda BAL Ligini hedeflerken, İzmir ve İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren ÇORUHLU A.Ş firma sahibi Ahmet Çoruhlu’dan destek geldi. Özçamdibispor yönetim kurulu üyesi Kazım İvriz’in önemli katkıları olduğunu ifade eden Özçamdibispor Başkanı Yasin Dinsever, “Bu sezon hedefimiz BAL Ligi” diyerek katkı sağlayan yönetim kurulu üyesi Kazım İvriz’e ve sponsorluk anlaşması sağlayan ÇORUHLU A.Ş firma sahibi Ahmet Çoruhlu’ya teşekkür etti.

Sponsorluk anlaşmasında Özçamdibi Spor Kulüp Başkanı Yasin Dinsever, Yönetim Kurulu Üyeleri Necdet Ün ve Kazım İvriz ile ÇORUHLU A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çoruhlu katılım gösterdi.

Anlaşma sonrası Özçamdibispor Kulüp Başkanı Yasin Dinsever, “Bizlere bu sezon destek olan ÇORUHLU A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çoruhlu’ya çok teşekkür ederiz. Sağladıkları destek ile 2019-2020 sezonunda hedefimizi yükseltip, BAL Ligine çıkmak için mücadele edeceğiz” dedi.

ÇORUHLU A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çoruhlu ise, “İzmir’in başarılı ekiplerinden Özçamdibispor’a 2019-2020 sezonunda Sponsor olmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Umarım sezon sonunda şampiyonluk kupasını kaldırır ve BAL Ligine çıkarız. Başta Özçamdibi Spor olmak üzere tüm takımları yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life