aydın oto tepe aydın oto tepe

EGESPORLİFE’DAN CANLI SKOR UYGULAMASI

13 / 09 / 2019

Egesporlife Gazetesi olarak 2019-2020 sezonunda İzmir’de BAL Ligi, SAL Ligi, 1. Amatör Lig ve 2. Amatör Lig A takım seviyesinde CANLI SKOR uygulaması başlıyor

Haftalardır proje halinde olan bu çalışmaya TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ve ekibinin sağladığı destek sonrası 2019-2020 sezonunda canlı ve anlık skor uygulaması deneme yayını 14-15 Eylül 2019 tarihinde oynanacak 1. Amatör Lig A takım seviyesinde başlıyor.

Bu haftanın sona ermesi ile önümüzdeki hafta hem 1. Amatör hem de İzmir’de oynanan BAL Maçları yayına alınacak. 28-29 Eylül 2019 tarihinde ise İzmir’de oynanan BAL, SAL ve 1. Amatör Maçlarının skorları canlı ve anlık olarak sitemize yüklenecek.

İzmir Amatör Futbol Takımlarına dev bir hizmeti daha sunan Egesporlife.com olarak, TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu’ya, yardımcılarına, destek olan ilgili kurumlara ve değerli emekçilerine teşekkür ediyoruz.

 

14 Eylül 2019 Cumartesi 1, 15 Eylül 2019 Pazar günü ise 40 maçın canlı skorlarının yayınlanacağı haftanın programı şöyle oluştu;

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

14 Eylül Cumartesi

1.Amatör Lig

Saat 15:00 – Bornova Hitab Spor – Bornova Spor

 

15 Eylül Pazar

 

Saat 11:00 – Cennetçeşme 1990 Spor – Karabağlar Cennetçeşme

 

 Saat 13:00 – İzmir Belediye Spor – Mersinli Şimşek Spor

Saat 13:00 – Çayırlıbahçe Spor – Çamdibi Spor

Saat 13:00 – Işık Spor – Pınargücü Spor

Saat 13:00 – Karabağlar F.K Spor – Eşrefpaşa Spor

 

Saat 14 :00 – Bayraklı Spor – Yamanlar Eser Spor

Saat 14:00 – Bornova Evka-3 Spor – Naldöken Spor

Saat 14:00 – Z.H.K  Çamdibi Altınoluk – Işıkkentgücü Spor

Saat 14:00 – İşçievleri Spor – Sarnıç Gençlikspor

Saat 14:00 – Dedebaşı Spor – Deniz Spor

Saat 14 :00 – 100.Yıl Yiğitler Spor – Yol Spor

Saat 14:00 – Türkelli Spor – K.Çiğli Gençlik Spor

Saat 14 :00 – Ayrancılar Gençlik Spor – Menderes Bld. Özdere Spor

 

 

Saat 15:00 – Çamdibi Yavuz Spor – İzmir Demir Spor

Saat 15:00 – Dostgücü Spor – Çamlıkule Spor

Saat 15:00 – Çırpı Doğan Spor – Tire Belediye Spor

Saat 15:00 – K.Çiğli Yeni Mahalle – Yahşelli Gençlik Spor

Saat 15:00 – Ege Ü. Gençli ve Spor – Ceylan Spor

Saat 15:00 – Gaziemir Gençlerbirliği – Buca Belediye Spor

 Saat 15:00 – Karabağlar Gençyıldız Spor – Balçova Spor

Saat 15:00 – Gümüldür Spor – Selçuk Efes Spor

Saat 15:00 – Ulucak Spor – Sütçüler Spor

Saat 15 :00 – Urla Gençlik Spor – Yelki Spor

 

Saat 16:00  ­- Çakmaklıköyü Spor – Asarlık Gençlerbirliği Spor

Saat 16:00 – Karşıyaka Gümüşpala Spor – Karşıyaka Soğukkuyu Spor

Saat 16:00 – Bornova Mevlana Gençlik Spor – Bornova Doğanlar Spor

Saat 16:00 – Altınırmak Spor – Çamdibi Gençlerbirliği Spor

Saat 16:00 – Kuruçeşme Spor – Buca Gençlerbirliği Spor

Saat 16:00 – Mavişehir 70 Yıldız Spor – Yeşiltepe Spor

Saat 16 :00 – Mesev Gençlik Ve Spor – Menderes Bld. Eğt.Kül.Spor

Saat 16:00 – Kemalpaşa 1923 Spor – Armutlu Spor

Saat 16:00 – Maltepe Belediye Spor – Menemen Gençlik Spor

Saat 16:00 – Ulukent Gençlik Spor – Evka-5 Spor

 

Saat 17 :00 – Kahramanlar Spor – Gökova Spor

Saat 17:00 – Fırat Seyhangücü Spor – Gaziemir Onur Spor

Saat 17:00 – Bozyaka Spor – Karabağlar Spor

Saat 17:00 – Bahçelievler Spor – Onur Gençlik Spor

Saat 17 :00 – Sakin Şehir Seferihisar Spor – Urla Belediyesi Spor

 

Saat 19:00 – Reo Atilla Spor – Efelergücü Spor

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life