fiorita otel fiorita otel

SERKAN SÖĞÜT’TEN SEZON ÖNCESİ AÇIKLAMA

14 / 09 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde şampiyonluk hedefleyen Tire Belediyespor’da genç çalıştırıcı Serkan Söğüt, 2019-2020 sezonu için açıklamalarda bulundu

Tire Belediyespor’un başarılı teknik sorumlusu Serkan Söğüt yaptığı açıklama Yeni sezona çok iyi hazırlandıklarını yarınki maçla birlikte çalıştıklarımızın meyvelerini almaya başlayacaklarını söyledi.

Tire Belediyespor olarak yeni bir oluşum içine girdiklerini hedeflerini kısa vade, orta vade ve uzun vade olarak belirlediklerini iletti.

Kısa vadedeki hedefimiz bulunduğumuz ligi şampiyon olarak tamamlayıp bir üst lige çıkmak ve altyapımızı oluşturup gelecek nesle iyi bireyler yetiştirmek.

Orta vadedeki planımız bir yandan ligler yükselerek diğer yanda da tesisleşmeyi sağlayıp gelecek adına emin adımlarla ilerlemek ve bu bağlamda altyapıyada önem verip, geleceğimizin temellerini sağlam şekilde atmak istiyoruz.

Sözlerine devam eden Söğüt, “Uzun vadedeki hedefimiz ise eski özlenen sarı kırmızılı halkın takımı Tİrespor ruhunu profesyonel liglerde temsil etmek ve altyapımızdan yetişmiş olan Tireli oyunculara da bu şansı sağlamak amacındayız. Tüm bu hedeflerimiz için sabra, birlik beraberliğe, ilçemizin takımına sahip çıkılmasına ve başarı için tek yürek olmaya ihtiyacımız var” dedi.

Söğüt, “Bu sene kadromuzu 7 si altyapıdan olmak üzere 16 Tire’li oyuncularımızla birlikte daha önce Tirede yıllarca oynamış ve şampiyonluk yaşamış 3 oyuncumuz, 2 tane kaliteli yabancı oyuncularımız,  U-19 takımımızdan 2 yetenekli oyuncu ve Süper Amatörden 2 transferle oluşturduk. Kadro mühendisliğini iyi yapıp bu kadroyu en verimli oynayabilecekleri şekilde harmanlayıp sahada oynanan futbolla herkese zevk veren ve galibiyeti alışkanlık haline getiren iyi bir ekip olup şampiyon olmak istiyoruz” diye ifade etti.

Başarılı çalıştırıcı Serkan Söğüt, “Bu periyotta bizden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Salih Atakan Duran, kulüp başkanımız Can Toprakcı ve yönetim kurulu üyelerimize bizlere sağlamış oldukları bu olanaklar için teşekkür ediyoruz. Bizlerde bu destek karşısında kaliteli teknik ekip ve futbolcularımızla birlikte hedefe adım adım ilerleyeceğiz ve Tire Belediyespor u hak ettiği yerlere taşıyacağız” dedi.

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life