aydın oto tepe aydın oto tepe

EGESPORLİFE İZMİR AMATÖR FUTBOL CANLI SKOR

15 / 09 / 2019

İzmir Amatör Lig’de ilk kez bu sezon uygulanacak CANLI SKOR’DA 15 Eylül 2019 (Pazar) 40 karşılaşma oynanacak

15 Eylül 2019 Pazar günü ise 40 maçın canlı skorlarının yayınlanacağı haftanın programı şöyle oluştu;

15 Eylül 2019 Pazar

 

Saat: 11:00 Maçları;

 

Saat 11:00 – Cennetçeşme 1990 Spor: 2 – Karabağlar Cennetçeşme: 1      Maç Sonucu

 

Saat: 13:00 Maçları;

 

Saat 13:00 – İzmir Belediye Spor: 4 – Mersinli Şimşek Spor: 0  Maç Sonucu

Saat 13:00 – Çayırlıbahçe Spor: 1 – Çamdibi Spor: 2   Maç Sonucu

Saat 13:00 – Pınargücü Spor: 4 – Işık Spor: 0     Maç Sonucu

Saat 13:00 – Karabağlar F.K Spor: 3 – Eşrefpaşa Spor: 0   Maç Sonucu

 

Saat 14:00 Maçları;

 

Saat 14 :00 – Bayraklı Spor: 4 – Yamanlar Eser Spor: 3     Maç Sonucu

Saat 14:00 – Bornova Evka-3 Spor: 3 – Naldöken Spor: 0   Hükmen Galip

Saat 14:00 – Z.H.K  Çamdibi Altınoluk: 0 – Işıkkentgücü Spor: 4     Maç Sonucu

Saat 14:00 – İşçievleri Spor: 6  – Sarnıç Gençlikspor: 0      Maç Sonucu

Saat 14:00 – Dedebaşı Spor: 2 – Deniz Spor: 1   Maç Sonucu

Saat 14 :00 – 100.Yıl Yiğitler Spor: 2 – Yol Spor: 0   Maç Sonucu

Saat 14:00 – Türkelli Spor: 5 – K.Çiğli Gençlik Spor: 0    Maç Sonucu

Saat 14 :00 – Ayrancılar Gençlik Spor: 2 – Menderes Bld. Özdere Spor: 1   Maç Sonucu

 

 

Saat: 15:00 Maçları;

Saat 15 :00 – Urla Gençlik Spor: 1 – Yelki Spor: 1    Maç Sonucu

Saat 15:00 – Çamdibi Yavuz Spor: 0 – İzmir Demir Spor: 4     Maç Sonucu

Saat 15:00 – Dostgücü Spor: 6 – Çamlıkule Spor: 0   Maç Sonucu

Saat 15:00 – Çırpı Doğan Spor: 1– Tire Belediye Spor: 6   Maç Sonucu

Saat 15:00 – K.Çiğli Yeni Mahalle: 3 – Yahşelli Gençlik Spor: 0   Hükmen Galip 

Saat 15:00 – Ege Ü. Gençli ve Spor : 5  -  Ceylan Spor: 1        Maç Sonucu

Saat 15:00 – Gaziemir Gençlerbirliği : 1  – Buca Belediye Spor: 2  Maç Sonucu

 Saat 15:00 – Karabağlar Gençyıldız Spor: 3  – Balçova Spor: 1  Maç Sonucu

Saat 15:00 – Gümüldür Spor: 7 – Selçuk Efes Spor: 0  Maç Sonucu

Saat 15:00 – Ulucak Spor: 0– Sütçüler Spor: 1    Maç Sonucu

Saat: 16:00 Maçları;

 

Saat 16:00  ­- Çakmaklıköyü Spor: 1 – Asarlık Gençlerbirliği Spor: 5  Maç Sonucu

Saat 16:00 – Karşıyaka Gümüşpala Spor: 0 – Karşıyaka Soğukkuyu Spor: 1  Maç Sonucu

Saat 16:00 – Bornova Mevlana Gençlik Spor: 5 – Bornova Doğanlar Spor: 3   Maç Sonucu

Saat 16:00 – Altınırmak Spor: 0– Çamdibi Gençlerbirliği Spor: 1   Maç Sonucu

Saat 16:00 – Kuruçeşme Spor: 2 – Buca Gençlerbirliği Spor: 0    Maç Sonucu

Saat 16:00 – Mavişehir 70 Yıldız Spor: 4 – Yeşiltepe Spor: 1    Maç Sonucu

Saat 16 :00 – Mesev Gençlik ve Spor: 0 – Menderes Bld. Eğt.Kül.Spor: 2  Maç Sonucu

Saat 16:00 – Kemalpaşa 1923 Spor: 0 – Armutlu Spor: 6   Maç Sonucu

Saat 16:00 – Maltepe Belediye Spor: 0 – Menemen Gençlik Spor: 4   Maç Sonucu

Saat 16:00 – Ulukent Gençlik Spor: 6 – Evka-5 Spor: 3   Maç Sonucu

 

Saat: 17:00 Maçları;

 

 

Saat 17 :00 – Kahramanlar Spor: 2 – Gökova Spor: 1   Maç Sonu

Saat 17:00 – Fırat Seyhangücü Spor: 0 – Gaziemir Onur Spor: 0  Maç Sonu

Saat 17:00 – Bozyaka Spor: 4 – Karabağlar Spor: 0        Maç Sonu

Saat 17:00 – Bahçelievler Spor: 5 – Onur Gençlik Spor: 0      Maç Sonu

Saat 17 :00 – Sakin Şehir Seferihisar Spor: 1 – Urla Belediyesi Spor: 4     Maç Sonu

 

Saat: 19:00 Maçları;

 

Saat 19:00 – Reo Atilla Spor: 5 – Efelergücü Spor: 0   İkinci Yarı Oynanıyor.

 

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life