çoruhluastepe çoruhluastepe

KUŞADASI CUP ÖZGÜN ÖZEN FARKIYLA START ALIYOR

17 / 09 / 2019

İzmir’in de yakından tanıdığı Spor adamlarından Özgün Özen, Ekim 2019 tarihinde Kuşadası’nda dev turnuvaya hazırlanıyor

Geçtiğimiz yıllarda birçok U12 turnuvaları düzenleyen Özgün Özen, düzenlediği turnuvalar ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. Bu sene 18-19-20 Ekim 2019 tarihlerinde düzenleyeceği Kuşadası Belediyesi’ninde katkıları ile KUŞADASI CUP’a hazırlıklarını yapan Özen, “Düzenleyeceğimiz turnuvaya Profesyonel takımların dışında Amatör Futbol takımları da katılım gösterecek. Yıllarca düzenlediğimiz turnuvalardan edindiğimiz tecrübe ile tüm takımlara ve oyunculara zevkli bir organizasyon yaşatacağımızdan emin olduğumuz gibi, her yıl düzenlemeyi de planlarımızın arasına aldık. Ayrıca bizlere destek sağlayacak olan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e teşekkür ediyorum” dedi.

2 gün 3 gece sürecek turnuvaya U9, U10 ve U11 yaş kategorilerinde düzenlenecek KUŞADASI CUP 2019’a Profesyonel takımlar ile Amatör futbol takımlarının altyapısında forma terleten minik sporcular karılım gösterebilecek.

Kuşadası’nda 5 Yıldızlı Ömer Tatil köyünde konaklayacak sporcular, maçlarını ise Yüksel Alkış Tesislerinde gerçekleşecek.

Organizasyona katılım sağlamak isteyen kulüp yöneticileri 0507 354 4015 numarasından Özgün Özen’e ulaşmaları gerekmektedir.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life