fiorita otel fiorita otel

ÇORUHLU, ÖZÇAMDİBİ ŞAMPİYON OLACAK

20 / 09 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Güney Grubunda mücadele edecek olan Özçamdibispor’da, Başkan Adayı Ahmet Çoruhlu, 2019-2020 sezonunda şampiyonluk yaşayıp BAL Ligini hedeflediğini belirtti

Geçtiğimiz günlerde ciddi anlamda sponsorluk desteği sağlayan ÇORUHLU A.Ş Firma sahibi ve aynı zamanda Başkan Adayı Ahmet Çoruhlu ile Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan, yeni sezon öncesi görüşlerini bildirdi.

Kulüp Başkanlığını Yasin Dinsever ve yönetici Kazım İvriz, Özçamdibispor’da Kasım 2019 tarihinde yapılacak kongrede başkanlığı gelecek olan Ahmet Çoruhlu ile her konuda anlaşmaların yapılması ile hedef bir anda şampiyonluk olarak gündeme geldi.

Başkan Adayı Ahmet Çoruhlu, “Özçamdibispor ile olan bir bağımızın olması ve mevcut yönetim ile olan güzel dostluğumuz bizi bu yönde adım atmamızı sağladı. Amatör Kulüpler her zaman en büyük sorumluluğu çekmesi ile geleceğimiz olan gençlerimize imkan ve olanak sağlayıp, daha çok evladımızı futbola ve spora kazandırmak için bu anlamlı göreve talip olduk” dedi.

TESİSLEŞME YAPACAĞIZ

Tesisleşme konusunda önemli adım atacaklarını ifade eden Çoruhlu, “Ne olursa olsun tüm imkanlarımızla Özçamdibispor’un adına tesisleşme hamlesini yapacağız. Yapılacak bu tesisleşme hem kulübe önemli kaynak getirecek hem de kendi öz kaynaklarımızla İzmir ve Türk futboluna önemli cevherleri kazandıracağız” dedi.

HEDEF ÖNCE BAL, SONRA 3 LİG

Kesinle şampiyonluk hedeflediklerini dile getiren Başkan Adayı Ahmet Çoruhlu, “2019-2020 sezonunda mutlaka sezonu şampiyon tamamlayıp, BAL Ligine çıkmak için elimizden geleni yapıp hedefimize ulaşmak istiyoruz. BAL Ligi ve hemen ardından 3. Lige mutlaka çıkmamız gerekiyor. Önemli bir camiaya sahip olmamız bizi bu yönde daha etkili hamleler yapmamıza da yol açacaktır” dedi.

AMATÖR TAKIMLARA BAŞARI DİLİYORUM

Yeni sezonda İzmir ve Türkiye’de Amatör Liglerde oynayan tüm takımlara başarı dileyen Çoruhlu, “2019-2020 sezonunda Fair- Play içerisinde ve centilmence bir lig olmasını temenni ediyor, ayrıca tüm takımlarına yeni sezonda başarılar diliyorum” dedi.

 

TARAFTAR 12. GÜCÜMÜZ

Taraftara seslenen Çoruhlu,” Özçamdibispor’un en önemli güçlerinden taraftarımız olmazsa olmazımızdır. Burada lig müsabakalarında kendimize yakışanı hem içerde hem de dışardaki maçlar da bizleri sürekli desteklemelerini ve yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Biz şampiyonluğu taraftarlarımızla kazanıp bunun mutluluğu ve sevincini beraber yaşamak istiyoruz” dedi.

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life