aydinototepe aydinototepe

GAZİEMİR ONURSPOR: 5- KOZAĞAÇ: 0

22 / 09 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig G Grubunda mücadele eden Gaziemir Onurspor, kendi sahasında konuk ettiği Kozağaçspor’u 5-0 mağlup ederek puanını 4’e çıkarttı

 

Karşılaşmaya hızlı ve istekli başlayan Gaziemir Onurspor, 15. dakikada Selçuk Demirdöğen’in ceza alanında düşürülmesini karşılaşmanın hakemi Fatih Butel, penaltı olarak değerlendirdi.Atışı Selçuk Demirdöğen gol çevirdi ve skoru 1-0’a getirdi. Bu golden 10 dakika sonra Selçuk Demirdöğen yeniden sahneye çıktı ve skoru 2-0 yapan golü kaydetti. Skor avantajını elinde tutan Gaziemir ekibi, 5 dakika sonra sahanında yıldızı olan Selçuk Demirdöğen ile bir gol daha bularak farkı 3’e çıkarttı. Ayrıca Selçuk Demirdöğen attığı 3 golle bugün Hat-rick yaptı. İlk yarının sonlarına doğru Tahsin Güler’in golü ile Gaziemir Onurspor soyunma odasına 4-0 önde girdi.

İkinci yarıda mücadelenin sonlarına doğru Gaziemir Onur yeniden penaltı kazandı. Atışı Kemal Yalçınkaya gole çevirdi ve ev sahibi ekip, Kozağaçspor’u 5-0 mağlup ederek 3 puanı hanesine yazdırdı.

Hakemler: Fatih Butel, İbrahim Yıldırım, Mehmet Burak Demirci

Gözlemci; Mustafa Erdoğan, Saha Komiseri; Murat Dişçi, Sağlık Görevlisi; Uğur Karaca

Saha: Gaziemir İlçe Stadı

Saat: 13:00

Tarih: 22 Eylül 2019

Gaziemir Onurspor 11’i; Erkan Toprakçı, Kemal Yalçınkaya, Civan Birdal, Murat Aydın, Yakup Bayandur, Ferhat Eliaçık, Furkan Toprak, Fatih Coşkun, Serdar Tümin,, Selçuk Demirdöğen, Tahsin Güler

Teknik Sorumlu: Şahin Koştan

Kozağaçspor 11’i; Volkan Karagöz, Mert Caner Meriç, Okan Yılmaz, Efe Necip Beçer, Devrim Kaya, Rüstem Görmez, Fatih Çam, Ahmet Kura, Ömer B, Yusuf Ceylan, Muhammet T.

Yönetici; Fadıl Vardar

 

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life