lifepahtshop lifepahtshop

BAHÇELİEVLERSPOR: 2- YAMANLAR ESEN: 2

22 / 09 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig B Grubunda mücadele eden Bahçelievlerspor, deplasmanda Yamanlar Esen ile 2-2 berabere kaldı ve birer puanı paylaştı

Karşılaşmanın henüz 1. dakikasında Serhat Duman’ın attığı golle 1-0 öne geçen Yamanlar Esenspor, devreyi 1-0 öne geçti. İlk yarıda Bahçelievlerspor’lu oyuncu Taner Çabuk’a yapılan sert müdahale sonucunda oyuncunun Tendon’un kopması ile sahadan erken ayrılık yaptı. İkinci yarıda baskılı başlayan Bahçelievlerspor Baran Bayar’ın güzel golü ile skorda 1-1’lik denge sağlandı. Golden sonra gol için yüklenen Bahçelievlerspor, Hüseyin Vardar’ın golü ile 2-1 öne geçti. Öne geçen Bahçelievlerspor’da 2. golü kaydeden Hüseyin Vardar’ın Kırmızı kart yemesi ile 10 kişi kaldı. Eksik kalan Bahçelievler, 75’de Burak Hasdemir’in attığı golle Yamanlar Esen, skor’da 2-2’lik dengeyi sağladı. Kalan süre başka gol olmayınca zorlu geçen maç 2-2 sona erdi.

Alınan bu sonuçla iki ekipte birer puanı paylaşırken, Bahçelievlerspor, 4 puana ulaştı. Yamanlar Esenspor ise ilk 1 puanını aldı.

 

Haftaya Bahçelievlerspor, kendi sahasında Denizspor ile Yamanlar Esenspor ise Karşıyaka Gümüşpala deplasmanda karşılaşacak.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life