aydın oto tepe aydın oto tepe

1.AMATÖR’DE HAFTANIN SONUÇLARI

23 / 09 / 2019

İzmir 1. Amatör Ligde 21-22 Eylül 2019 tarihinde oynanan maçların sonuçları şöyle oluştu

Buna göre sonuçlar;

 

21 Eylül 2019- Cumartesi;

Bornova Doğanlarspor: 3- Altınırmakspor: 2

Işıkkentgücü: 1-  Bornova Mevlana Gençlik: 0

 

22 Eylül 2019- Pazar

 

Saat: 11:00 Maçları;

Saat: 11: 00- Eşrefpaşa: 1 -  Karabağlar Gençyıldız: 3 

Saat: 11:00- Çamkulesppor: 1 - Kahramanlarspor: 4 

 

 

Saat: 13:00 Maçları;

 

Saat: 13:00- Bornova Futbol A.Ş: 3 - Z.H.K.Çamdibi Altınok: 1 

Saat: 13: 00- Pınargücü: 1  - Bornova Evka 3 Spor: 0 

Saat: 13:00- Mersinli Şimşek: 1 - Dostgücü: 5   

Saat: 13:00- Çamdibispor: 2 - İzmir Belediyespor: 4   

Saat: 13:00- Evka- 5 Spor: 2 - Maltepe Belediyespor: 3   

Saat: 13:00-  Gaziemir Onurspor: 5 - Kozağaçspor: 0   

Saat: 13:00- Karabağlar Cennetçeşme: 1 - Karabağlar FK: 3   

 

Saat: 14:00 Maçları;

 

Saat: 14:00- Yamanlar Esen: 2 - Bahçelievlerspor: 2 

Saat: 14:00- Buca Gençlerbirliği: 2 - Gaziemir Gençlerbirliği: 2  

Saat: 14:00- Denizspor: 3 - Bayraklıspor: 1  

Saat: 14:00- Armutluspor: 1 - 100. Yıl. Yiğitlerspor: 2  

Saat: 14:00- Selçuk Efes Spor: 1 - S.Ş.Seferihisarspor: 6  

 

Saat: 15:00 Maçları

 

Saat: 15:00- İzmir Demirspor: 3 - Çayırlıbahçespor: 3 

Saat: 15:00- Gökovaspor-: 0- Çamdibi Yavuzspor: 2  

Saat: 15:00- Yolspor: 6 - Işıkspor: 1  

Saat: 15:00- K.Çiğli Gençlik: 0- Ulukent Gençlik: 2 

Saat: 15:00- Sarnıç Gençlik: 2 - Fırat Seyhangücü: 0  

Saat: 15:00- Karabağlarspor: 1 - Reo Atillaspor: 0  

Saat: 15:00- Menemen Gençlik: 0- Asarlık Gençlik: 2  

Saat: 15:00- Menderes BLD.EĞT: 2 - İşçievlerispor: 2  

Saat: 15:00- Asarlık Gençlerbirliği: 2 - K.Çiğli Y. Mahalle: 1  

Saat: 15:00- Yahşellispor: 4 - Türkelispor: 4  

Saat: 15:00- Menderes BLD. Özderespor: 9 - Çırpı Doğanspor: 1  

Saat: 15:00- Tire Belediyespor: 2 - Gümüldürspor: 0  

Saat: 15:00- Urla Belediyespor: 0 - Beydağ Belediyespor: 2  

Saat: 15:00- Yelkispor: 1 - Ayrancılar Gençlik: 1   

 

Saat: 16:00 Maçları;

 

Saat: 16:00- Balçovaspor:0 - Bozyakaspor: 4  

Saat: 16:00- Buca Belediyespor: 3 - Mesev Gençlik: 1  

Saat: 16:00- Yeşiltepespor: 0- Karşıyaka Kültürspor:  4 

Saat: 16:00- Sütçülerspor: 5 - Parsaspor: 1  

Saat: 16:00- Karşıyaka Soğukkuyu: 5 - Mavişehir 79 Yıldız: 0  

 

Saat: 17:00 Maçları;

 

Saat: 17:00- Naldökenspor: 1 - Ulucakspor: 11 

Saat: 17:00- Ceylanspor: 2 - Yeni Evka- 4 Spor: 1   

Saat: 17:00- Çamdibi Gençlerbirliği: 2 - Ege Üniversitesi Gençlik: 2   

Saat: 17:00- Efelergücüspor: 0- Cennetçeşme 1990: 2  --  Karşılaşma 88. Dakikada Hakem tarafından Tatil Edildi .

 

Saat: 18:00 Maçları;

Saat: 18:00- Onur Gençlik: 0- Karşıyaka Gümüşpala: 1 

 

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life