çoruhluastepe çoruhluastepe

ÖDEMİŞSPOR’DAN FAİR-PLAY ÇAĞRISI

27 / 09 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Güney Grubunda şampiyonluk hedefleyen Ödemişspor Yönetim Kurulu basın açıklamasında Fair-Play çağrısında bulundu

Yeni sezon öncesi Ödemişspor Kulübü Yönetim Kurulu, “2019-2020 sezonunun İzmir Süper Amatör Lig’deki tüm kulüplerimiz için Fair-Play içerisinde, sakatlıktan uzak, rekabet kadar dostluğun da ön planda olduğu bir sezon olmasını diliyoruz” dedi.

Ödemişspor Yönetim Kurulu olarak bayrağı devraldığımız 24 Temmuz 2019 tarihindeki kongremizden bu yana gerek kurumsallaşma, gerek mali yapı, gerekse sportif yapılanma açısından önemli adımlar attık, atmaya da devam ediyoruz.

Bugüne kadar kulübümüze emek vermiş herkese teşekkür ediyoruz. Görevi devralmamızın ardından önceliğimiz güçlü bir altyapı yapılanması ile birlikte kulübümüzün yarım asırlık mazisine yakışan, sporseverlerimizin heyecanını ve özlemini karşılayan bir A takım oluşturmak oldu.

Geçen sezon başarıyla görev yapan teknik direktörümüz Sayın Yahya Aydın ile yeni bir heyecanla yeni hedeflere doğru ilerlemek üzere çıktığımız bu yolda takımımızın omurgasını korurken dış transferde de kendisini ispatlamış arkadaşlarımızla güçlü bir kadro oluşturduk. Verimli bir hazırlık dönemi geçirdik. Teknik ekibimiz ve futbolcularımızın hazırlık döneminde yüksek bir tempoda, özverili şekilde çalışmalarının karşılığını lig maratonu ile birlikte alacağımıza inanıyoruz.

Torbalı Çaybaşıspor maçıyla başlayan lig maratonunda taraftarlarımızın desteği, camiamızın da kenetlenmesi ile birlikte her maç bizi başarıya götürecek birer adım olacaktır. Taraftarlarımızın centilmence sadece takımımızı destekleyerek verecekleri güç ile güzel günlere ilerleyeceğiz.

Önce Bölgesel Amatör Lig ve ardından 3. Lig’i hedefleyen bir anlayış ve yapılanmayla oluşturduğumuz A takımımız kadar altyapımızda da futbol akademisi oluşturmanın ilk adımlarını sezon öncesinde atmış bulunuyoruz. Altyapımızda başarılı antrenörlerimizle hali hazırda iki yaş grubunda liglere katılıyor, yeni yaş grupları için de plan doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yüzlerce Ödemişli gencimizin birer futbolcu adayı olarak gelişimlerini sürdürmelerinin yanı sıra saygılı, bilinçli ve çevresine duyarlı gençler olarak yetişmeleri önceliklerimiz arasında. Futbol altyapımızda bu sezon başlattığımız bu atılımın gelecek sezonlarda akademi haline gelmesinin yanı sıra A takımımızda da altyapımızdan yetişmiş oyuncu sayısının artmasını da sağlayacaktır. Geleceğe emin adımlarla ilerleyen Ödemişspor için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da azim ve inançla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

50. yılımızı şampiyonlukla taçlandırmak üzere herkesi kentimizin logosu olan Ödemişspor ortak paydasında buluşmaya davet ediyor, camiamız için yeni sezonun başarılarla dolu bir sezon olmasını diliyoruz.

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life