aydinototepe aydinototepe

GÜLTEPESPOR: 1-ÜLKÜSPOR: 3

28 / 09 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Merkez Grubu’nda mücadele eden Ülküspor sezonun ilk maçında rakibi Gültepespor’u 3-1 mağlup etti ve hanesine 3 puanı yazdırdı.

Karşılaşmaya etkili ve hızlı başlayan Ülküspor 2.dakika penaltı kazandı. Topun başına geçen Enes, Ülküspor’u 1-0 öne geçiren golü kaydetti. İleryen dakikalarda baskı kuran Gültepespor, Mustafa Tekin’in golü ile 1-‘lik eşitliği yakaladı. Bu golden 1 dakika sonra Ülküspor, Onur’un golü ile 2-1 öne geçti. İlk yarının sonlarına doğru Ülküspor yeniden penaltı kazandı. Atışı Enes gole çevirdi ve ilk yarının skorunu 3-1 olarak belirledi.

İkinci yarıda iki ekipte girdiği pozisyonları değerlendiremedi ve Ülküspor karşılaşmayı 3-1 kazanarak hanesine 3 puanı yazdırdı.

Hakemler: Efe Soysal, İsmail Uğur Göçmen, Muhammet Emin Kılıç.

Gözlemci: Fetih Sarıgül, Saha Komiseri: Ahmet Aktem, Sağlık Görevlisi: Murat Karaduman.

Saat:14:00

Saha: Atatürk Stadyumu 1 nolu yan saha

Tarih: 28 Eylül 2019

Gültepespor İlk 11’i: Ali Arslan, Ümit Erkan, Volkan Aydoğan, Gökhan Kılıç, Doğuş Güler, Furkan Atılgan, İrfan Oğulcan Kaya, Ceyhan Baziya, Mustafa Yetkin,  Semih Karaman, Ali Tozlu.

Teknik Direktör: Cemil Kuş

                                                                                                      

Ülküspor İlk 11’i: Ahmet C. Burak Özmen, Barış A. Caner Akyol, Muammer Ö., Ramazan İ., Murat Şahin, Oğuz Çatal, Onur A.  Enes. C. Burak K.

 

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life