fiorita otel fiorita otel

BUCA DERBİSİN’DE BELEDİYESPOR SEVİNDİ

29 / 09 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig G Grubu 3. Hafta maçı Buca derbisine sahne oldu. Buca Belediye, güçlü rakibi İşçievlerispor’u 3-1 mağlup ederek liderliğini sürdürdü

Karşılaşmaya hızlı ve etkili başlayan İşçievleri 4.dakikada  Jorge  Luiz golü ile 1-0 öne geçti. Bu golden 9 dakika sonra Buca Belediyespor’un golcü  oyuncusu Fatih Demir, skoru 1-1 yapan golü kaydetti.

Buca Belediyespor daha baskılı ve etkili oynamaya başlarken 28.dakikada tekrar golcü oyuncusu Fatih Demir’in golü ile 2-1 öne geçerek devreyi önde kapattı.

İkinci yarıya hızlı başlayan Buca Belediyespor 50.dakikada Samet Aydemir’in golü ile farkı ikiye çıkarak durumu 3-1 yaptı. Kalan sürede iki ekipte yakaladığı pozisyonları değerlendiremezken karşılaşma bu sonuç ile bitti ve Buca Belediyespor hanesine 3 puanı yazdırırken, liderliğine devam etti.

Hakemler: Çağrı Duygu, Onur Eper, Kaan Demirez

Gözlemci: Aykar Karaca, Saha Komiseri: Abdulaziz Agüloğlu, Sağlık Görevlisi:  Halil Ültemek

Saha: Buca Şirinyer sahası

Saat:11:00

Tarih:29 Eylül 2019

İşçievleri Spor İlk 11’i:Güray Göçmen, İsa Akgün, Ahmet Şimşek, İrfan Burak, Murat Çiftçi, Orkun Çevik, Ronon Condido Lira, Hüseyin Yesmesliler, Metevs De Almedia Joger Luiz, Melik Ataman, Görkem Akyaz

Teknik Direktör: Ömer Bademci

 

Buca Belediyespor: İlk 11’i: Mete Erdoğan, Arda Karaçam, Umut Kemal Yavuz, Veysel Yaman, Özkan Toker, Fırat Baran, Alper Altınok, Oğuzhan Bayar, Samet Aydemir, Fatih Demir, Engin Öğretir.

Teknik Direktör: Feyzi Polat

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life