çoruhluastepe çoruhluastepe

ALKIŞLAR AKGÜL VE KARATEPE’YE

02 / 10 / 2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta 2019-2020 sezonun ilk maçı Bucaspor ile Çiğli Belediyespor arasında oynanan maçın sonundaki tablo ise dostluğun ne kadar önemli olduğunu gösterdi

Zorlu mücadeleyi kaybeden Bucaspor takımının tecrübeli çalıştırıcı Nedim Akgül ile galip gelen Çiğli Belediyespor’un hocası Hakan Karatepe maç sonunda önemli bir mesaj vererek antrenörler arasında yaşanan dostluğun da ne kadar önemli olduğunu gösterdi.

Evet, karşılaşma öncesi genelde hem takımların hocaları hem de başkanları başarı dileklerini sunması örnek bir davranış. Asıl güzellik ise kaybeden takımın hocası, kazanan takımın hocasını tebrik etmesi ve güzel bir şekilde uğurlamasıdır.

Yaşanan bu güzel görüntünün tüm takımların antrenörlerine örnek olması gerektiğini vurguluyor, Bucaspor’un çalıştırıcı Nedim Akgül ile Çiğli Belediyespor’un çalıştırıcı Hakan Karatepe’yi kutluyoruz.

İzmir derbisinde yaşanan bu güzel tablonun tüm İzmir hatta Ülke geneline yayılmasını,  özlediğimiz tabloyu kısaca özetlemiş oldu.

Teşekkürler Akgül, Teşekkürler Karatepe...

 

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life