aydın oto tepe aydın oto tepe

SAL VE 1. AMATÖR MAÇ PROGRAMI

04 / 10 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig 5-6 Ekim 2019 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle oluştu

Buna göre 5 Ekim 2019 Cumartesi günü oynanacak maçlar;

 

 

5 Ekim 2019 – Cumartesi

 

Saat:13:00 - Işıkkentgücü Spor – E.Ü Gençlik Ve Spor

Saat:15:00 - Pınargücü Spor – Parsa Spor

Saat:15:00 - Dedebaşı Spor  – Bahçelievler Spor

Saat:16:00 - Buca Belediye Spor – Fırat Seyhangücü Spor

Saat:17:00 - Yol Spor  – Ulucak Spor

Saat:17:00 - Ceylan Spor  - Çamdibi Gençlerliği

 

SAL Maçları ;

 

Saat:13:00 - Bornova Belediye Spor  – Kemalpaşa Spor

 

Saat:14:00 - Ülkü Spor  – İzmir Osmangazi Spor

Saat:14:00 - Şirinyer Spor  – Alaçatı Spor

Saat:14:00 - Dadaş Spor  – Aliağa BLD. Helvacı Spor

Saat:14:00 - Foça Belediye Spor – Fikri Altay Spor

 

Saat:15:00 - Bayındır Spor  – Ödemiş Spor

Saat:15:00 - Bornova 1881 Spor – Güraltay Spor

Saat:15:00 - Gaziemir Seydiköy Spor – Buca Zafer Spor

 

 

 

 

 

 

6 Ekim 2019 – Pazar günü oynanacak maçlar;

 

 

 

SAL Maçları ;

 

Saat:13:00 - Bornova Kandere Spor  – Gaziemir F.K

Saat:13:00 -  Güzeltepe Gençlik – Çiğli Esentepe Spor

Saat:13:00 - Gaziemir Gençlik  – Gültepe Spor

 

Saat:14:00 - Kınık Belediye Spor – Poyracık Bilir Altayspor

 

Saat:15:00 - Balçova Belediye Termal –  Güzelbahçe Belediye Spor

Saat:15:00 - Çeşme Belediye Spor  – Narlıdere Belediye Spor

Saat:15:00 - Halilbeyli Spor  – Özçamdibi Spor

Saat:15:00 - Kemalpaşa Esnafgücü– Torosgücü Spor

Saat:15:00  - Selçuk Çamlık Spor – Torbalı Çaybaşı Spor

 

 

Saat : 11:00 Maçları ;

 

Saat:11:00 - Armutlu Spor  – Bornova Evka-3 Spor

 

Saat 13:00 Maçları ;

 

Saat:13:00 - Yamanlar Esen Spor – Mavişehir 79 Yıldız Spor

Saat:13:00 - Kuruçeşme Spor – Mesev Gençlik Ve Spor

Saat:13:00 - K.Çiğli Gençlik Spor– Asarlık Gençlik Spor

Saat:13:00 - Selçuk Efes Spor – Urla Belediye Spor

 

Saat 14:00 Maçları ;

 

Saat:14:00 - Bornova Hitab Spor – Bornova Mevlana Gençlik

Saat:14:00 - Karşıyaka Soğukkuyu Spor  – Yeşiltepe Spor

 

 

Saat 15:00 Maçları ;

 

Saat:15:00 - Çakmaklı Köyü Spor – Türkelli Spor

Saat:15:00 - Çamdibi Spor – Kahramanlar Spor

Saat:15:00 - Bornova Doğanlar Spor – Yeni Evka-4 Spor

Saat:15:00 - Buca Gençlerbirliği Spor – İşçievler Spor

Saat:15:00 - Sarnıç Gençlik Spor – Gaziemir Onur Spor

Saat:15:00 - Deniz Spor – Karşıyaka Gümüşpalaspor

Saat:15:00 - Asarlık Gençlerbirliği Spor – Ulukent Gençlik Spor

Saat:15:00 - Yahşelli Gençlik  – Maltepe Belediye Spor

Saat:15:00 - Menderes Bld. Özdere Spor  – S.Ş.Seferihisar Spor

Saat:15:00 - Urla Gençlik Spor– Çırpı Doğan Spor

Saat:15:00 - Yelki Spor – Gümüldür Spor

Saat: 15:00- Tire Belediyespor- Beydağ Belediyespor

 

Saat 16:00 Maçları;

 

Saat:16:00 - Naldöken Spor  – Sütçüler Spor

Saat:16:00 - Bornova Spor Futbol A.Ş – Altınırmak Spor

Saat:16:00 - Evka-5 Spor  – Menemen Gençlik Spor

Saat:16:00 - Eşrefpaşa Spor – Reo Atilla Spor

Saat:16:00 - Onur Gençlik Spor – Karşıyaka Kültür Spor

Saat:16:00 - Kemalpaşa 1923 Spor – Işık Spor

Saat:16:00 - Menderes BLD.EĞT.KÜL. Spor – Kozağaç Spor

 

 

Saat 17:00 Maçları ;

 

Saat:17:00 - Çamdibi Yavuz Spor – İzmir Belediye Spor

Saat:17:00 - Karabağlar Spor – Efelergücü Spor

 

 

Saat 18:00 Maçları ;

 

Saat:18:00 - Karabağlar Cennetçeşme – Bozyaka Spor

 

 

 

 

 

 

 

barfix

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life