çoruhluastepe çoruhluastepe

AĞME, DÖRT AYDA BAŞARDIK

08 / 10 / 2019

İzmir Büyükşehir Belediyespor Genel Sekreteri Mustafa Ağme, 1. Lig’e yeniden yükselen büyük erkekler güreş takımı için, “Bu önemli başarıyı 4 ay gibi kısa sürede getirdik” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyespor Genel Sekreteri Mustafa Ağme, 1. Lig’e yeniden yükselmeyi başaran büyük erkekler güreş takımı için, “Bu önemli başarıyı 4 ay gibi kısa sürede getirdik” dedi. Ankara’da  28-29 Eylül’de 10 takımlı terfi maçlarında İzmir BBSK’nın Ankara Gaziler’in ardından 2. sıraya alıp 1. Lig’e yükseldiğini belirten Ağme, “Dört ay önce yeniden yapılanmanın meyvasını aldık. Yaptığımız tüm değişim ile seçimler, bize başarıyı getirdi. Bu kadar kısa sürede, güreşçilerimiz müthiş bir performans ortaya koydular. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

10 SIKLETTE 7 MADALYA

Genel Sekreter Mustafa Ağme, Ankara’daki organizasyonda yarışılan 10 sıklette 4 altın, 2 gümüş ve 1 bronz elde ettiklerini dile getirerek şöyle konuştu: “Güreş takımının teknik direktörü Mahmut Tosun ve diğer antrenörlerle, güreşçilerin terfi maçlarına çok iyi hazırlandılar. İki yıl sonra 1. Lig’e yeniden döndük. 1. Lig’de hem kalıcı, hem de yeni başarılar elde etmek daha da güçlenmek için yapılanmaya devam edeceğiz”

İzmir Büyükşehir Beleidyespor güreş takımından antrenörler ve güreşçiler, şampiyonluk kupasını Genel Sekreter Mustafa Ağme’ye getirdi. Ankara’daki organizasyonda 70 kiloda Serkan Arslan, 74 kiloda İsa Demir, 97 kiloda İsa Göçen ve 125 kiloda Yunus Çıldır altın madalya kazandı. 57 kiloda Emre Bozkır, 61 kiloda Mert Çınar ikincilik, 86 kiloda da Mehmet Şahin üçüncülük kürsüsünde yer aldı.

 

 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life