aydın oto tepe aydın oto tepe

1.AMATÖR’DE MAÇ PROGRAMI

11 / 10 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig’de 13 Ekim Pazar günü oynanacak maçların programı belli oldu

13 Ekim 2019 Pazar günü 1. Amatör Ligde oynanacak maçların günü, saati ve sahaları şöyle oluştu;

 

Maçların Sahaları ;

 

Saat:11:00 - Gökova Spor – Çayırlıbahçe Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

Saat:11:00 - İşçievleri Spor – Kuruçeşme Spor – Saha : Buca Belediye Şirinyer Sahası

Saat:13:00 - Balçova Spor – Karabağlar Spor – Saha : Balçova Sahası

Saat:13:00 - Bornova Mevlana Gençlik – Z.H.K Çamdibi Altınok – Saha :Bornova BLD. Doğanlar Sahası

Saat:13:00 - Gümüldür Spor – Urla Gençlik Spor – Saha : Gümüldür Sahası

Saat:13:00 - Cennetçeşme 1990 Spor – Karabağlar Gençyıldız Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

Saat:13:00 - Karşıyaka Kültür Spor – Yamanlar Esen Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

Saat:13:00 - Parsa Spor – Yol Spor – Saha : Kemalpaşa Armutlu Sahası

Saat:13:00 - Mesev Gençlik Ve Spor – Gaziemir Gençlerbirliği – Saha : Menderes Sahası

Saat:13:00 - Ulukent Gençlikspor – Çakmaklıköyü Spor – Saha : Menemen Maltepe Sahası

Saat:14:00 - Urla Belediye Spor – Tire Belediye Spor – Saha : Urla Sahası

Saat:14:00 - Karşıyaka Gümüşpala Spor – Dedebaşı Spor – Saha :Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

Saat:15:00 - Beydağ Belediyespor – Menderes BLD. Özdere Spor – Saha : Beydağ Sahası

Saat:15:00 - Işık Spor – 100.Yıl Yiğitler Spor – Saha : Bornova BLD. Pınarbaşı Sahası

Saat:15:00 - Yeni Evka-4 Spor – Işıkkentgücü Spor – Saha :Bornova BLD. Şehir Stadı

Saat:15:00 - Kozağaç Spor – Buca Belediye Spor – Saha : Buca Belediye Şirinyer Sahası

Saat:15:00 - E.Ü Gençlik ve Spor – Bornovaspor Futbol AŞ. – Saha  : Ege Üniversitesi 20 Mayıs Sahası

Saat:15:00 - Gaziemir Onur Spor – Menderes BLD.EĞT.KÜL. Spor – Saha : Gaziemir Sahası

Saat:15:00 - S.Ş.Seferihisar Spor – Yelki Spor – Saha :Gümüldür Sahası

Saat:15:00 - Efelergücü Spor – Karabağlar F.K – Saha :Karabağlar Yeşilyurt Sahası

Saat:15:00 - Mavişehir 79 Yıldız Spor – Deniz Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

Saat:15:00 - Sütçüler Spor – Pınargücü Spor – Saha : Kemalpaşa Armutlu Sahası

Saat:15:00 - Menemen Gençlik Spor – K.Çiğli Gençlik Spor – Saha : Koyundere Sahası

Saat:15:00 - Asarlık Gençlik Spor – Yahşelli Gençlik – Saha: Menemen Asarlık Sahası

Saat:15:00 - Maltepe Belediye Spor – Asarlık Gençlerbirliği Spor – Saha :Menemen Maltepe Sahası

Saat:15:00 - Türkelli Spor – K.Çiğli Yeni Mahalle – Saha :Menemen Türkelli Sahası

Saat:16:00 - Mersinli Şimşek Spor – Çamkule Spor – Saha :Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

Saat:16:00 - Altınırmak Spor – Bornova Hitab Spor – Saha : Bornova BLD. Yusuf Tırpancı Sahası

Saat:16:00 - Bahçelievler Spor – Bayraklı Spor – Saha : Karşıyaka Efsaneler Sahası

Saat:16:00 - Ulucak Spor – Armutlu Spor – Saha : Kemalpaşa Ulucak Sahası

Saat:17:00 - Bornova Evka-3 Spor – Kemalpaşa 1923 Spor – Saha : Bornova BLD. Doğanlar Sahası

Saat:17:00 - Ceylan Spor – Bornova Doğanlar Spor – Saha : Bornova BLD. Şehir Stadı

Saat:17:00 - Fırat Seyhangücü Spor – Buca Gençlerbiriliği Spor – Saha : Buca Belediye Şirinyer Sahası

Saat:17:00 - Yeşiltepe Spor – Onur Gençlik Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

Saat:17:00 - Çırpı Doğan Spor – Ayrancılar Gençlik – Saha : Selçuk Sahası

 

 

 

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life