çoruhlu aş çoruhlu aş

İZMİR AMATÖR'DE GÜNÜN CANLI SKORLARI

13 / 10 / 2019

13 Ekim 2019 Pazar günü İzmir'de BAL, SAL ve 1. Amatör Lig maçlarının CANLI SKOR'u yayında olacak

İzmir Amatör Futbol 13 Ekim Pazar günü oynanacak maçların skorları sitemizde yayında olacak. CANLI SKOR için Egesporlife.com’a bu konuda destek sağlayan TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ve tüm ekibine teşekkür ederiz..

 

CANLI SKOR İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ...

 

 

13 Ekim 2019 – Pazar

 

Saat : 11:00 Maçları ;

 

1.A.K  Saat:11:00 - Gökova Spor : 1 – Çayırlıbahçe Spor:0  --- Maç Sonu

1.A.K Saat:11:00 - İşçievleri Spor : 1 – Kuruçeşme Spor :0  --- Maç Sonu 

 

 

Saat 13:00 Maçları ;

SAL   Saat:13:00 - Güraltay Spor :1 – Ülkü Spor :2  --- Maç Sonu

SAL   Saat:13:00 - Gaziemir Futbol Kulübü : 1 – Kemalpaşa Esnafgücü Spor : 2 --- Maç Sonu

SAL   Saat:13:00 - Selçuk Çamlık Spor :0 – Ödemiş Spor :2 --- Maç Sonu

SAL   Saat:13:00 - Bornova 1881 Spor : 6  – Gazmiemir Seydiköy Spor : 2 --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:13:00 - Balçova Spor : 3  – Karabağlar Spor : 1  --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:13:00 - Bornova Mevlana Gençlik : 3 – Z.H.K Çamdibi Altınok : 3  --- Maç Sonu

1.A.K Saat:13:00 - Gümüldür Spor : 4 – Urla Gençlik Spor : 1  --- Maç Sonu

1.A.K Saat:13:00 - Cennetçeşme 1990 Spor :1 – Karabağlar Gençyıldız Spor :5  --- Maç Sonu

1.A.K Saat:13:00 - Karşıyaka Kültür Spor :2 – Yamanlar Esen Spor :1  --- Maç Sonu

1.A.K Saat:13:00 - Parsa Spor :0 – Yol Spor : 5  --- Maç Sonu

1.A.K Saat:13:00 - Mesev Gençlik Ve Spor :2 – Gaziemir Gençlerbirliği : 2 --- Maç Sonu

1.A.K Saat:13:00 - Ulukent Gençlik Spor :0 – Çakmaklı Köyü Spor : 1  --- Maç Sonu

 

 

Saat 14:00 Maçları ;

 

SAL Saat:14:00 - Aliağa BLD. Helvacı Spor : 2 – Dikili Belediye Spor  :1  --- Maç Sonu

SAL Saat:14:00 - Torosgücü Spor :1 – Buca Zafer  Spor :3 --- Maç Sonu

1.A.K Saat:14:00 - Karşıyaka Gümüşpala Spor :0 – Dedebaşı Spor : 2 --- Maç Sonu

SAL   Saat:14:00 - Özçamdibi Spor :2 – Şirinyer Spor :0 --- Maç Sonu

SAL   Saat:14:00 - Torbalı Çaybaşı Spor :0 – Halilbeyli Spor :0 --- Maç Sonu

1.A.K Saat:14:00 - Urla Belediyesi Spor  : 1 – Tire Belediye Spor : 1 --- Maç Sonu

 

Saat 15:00 Maçları ;

BAL   Saat:15:00 - Buca Spor :1 – Atlas Spor :2 --- Maç Sonu

BAL    Saat:15:00 - Çiğli Belediye Spor :1 – Çayırova Spor :0  --- Maç Sonu

BAL Saat:15:00 - Bergama Belediye Spor : 2 – Gönen Belediye Spor :0  --- Maç Sonu

BAL Saat:15:00 - Aliağa Futbol A.Ş : 2 – Yunus Emre Belediye Spor : 1  --- Maç Sonu

SAL Saat:15:00 - Alaçatı Spor : 1 – Çeşme Belediye Spor :1  --- Maç Sonu

SAL Saat:15:00 - Gültepe Spor : 2 – Bornova Kandere Spor :0  ---  Maç Sonu

SAL   Saat:15:00 - Güzelbahçe Belediye Spor :0 – Bayındır Spor :0  --- Maç Sonu

SAL   Saat:15:00 - Kemalpaşa Spor : 3 – Güzeltepe Gençlik :0  --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:15:00 - Beydağ Belediye Spor :0 – Menderes BLD. Özdere Spor :2   --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:15:00 - Işık Spor :1 – 100.Yıl Yiğitler Spor :2  --- Maç Sonu   

1.A.K  Saat:15:00 - Yeni Evka-4 Spor :1  – Işıkkentgücü Spor  :1  --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:15:00 - Kozağaç Spor :1 – Buca Belediye Spor : 5 ---  Maç Sonu

1.A.K  Saat:15:00 - E.Ü. Gençlik Ve Spor – Bornovaspor Futbol AŞ. : 1  --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:15:00 - Gaziemir Onur Spor :0 – Menderes BLD.EĞT.KÜL. Spor : 6 --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:15:00 - S.Ş.Seferihisar :1 – Yelki Spor :1 --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:15:00 - Efelergücü Spor :0 – Karabağlar Futyorbol Kulübü :4 ---  Maç Sonu

1.A.K   Saat:15:00 - Mavişehir 79 Yıldız Spor :0 – Deniz Spor : 4 ---  Maç Sonu

 1.A.K  Saat:15:00 - Sütçüler Spor :2 – Pınargücü Spor : 1 ---  Maç Sonu

1.A.K  Saat:15:00 - Menemen Gençlik Spor :7 – K.Çiğli Gençlik Spor :0  ---  Maç Sonu

1.A.K  Saat:15:00 - Asarlık Gençlik Spor :5 – Yahşelli Gençlik :1  --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:15:00 - Maltepe Belediye Spor :0 – Asarlık Gençlerbirliği Spor :3  ---  Maç Sonu

1.A.K  Saat:15:00 - Türkelli Spor :2 – K.Çiğli Yeni Mahalle :2  --- Maç Sonu

 

 

Saat 16:00 Maçları;

 

1.A.K  Saat:16:00 - Mersinli Şimşek Spor :4 – Çamlıkule Spor :3 --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:16:00 - Altınırmak Spor :1 – Bornova Hitap Spor :8 --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:16:00 - Bahçelievler Spor :4 – Bayraklı Spor :4  --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:16:00 - Ulucak Spor :1 – Armutlu Spor :0  --- Maç Sonu

 

Saat 17:00 Maçları ;

 

1.A.K  Saat:17:00 - Bornova Evka-3 Spor : 4 – Kemalpaşa 1923 Spor :2  --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:17:00 - Ceylan Spor  :1 – Bornova Doğanlar Spor :0  --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:17:00 - Ferhat Seyhangücü Spor :1 – Buca Gençlerbirliği :5  --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:17:00 - Yeşiltepe Spor :1 – Onur Gençlik Spor : 4  --- Maç Sonu

1.A.K  Saat:17:00 - Çırpı Doğan Spor :1 – Ayrancılar Gençlik :11 --- Maç Sonu

 

 

 

 

kutsal inşaat

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life