çoruhluastepe çoruhluastepe

DÜNYA ŞAMPİYONU COŞKUYLA KARŞILANDI

14 / 10 / 2019

Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonu olan ve Altın madalya alan Sporcumuz İbrahim Çolak yurda dönüşünde İzmir’de coşkuyla karşılandı

Almanya'da düzenlenen Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalyaya uzanarak dünya şampiyonu olan Kemalpaşa'lı İbrahim Çolak, İzmir'de coşkuyla karşılandı.

23'üncüsü düzenlenen turda altın madalyaya uzanan ilk Türk sporcu olan Çolak, şampiyonada farklı branşlarda 2. olan Kemalpaşa'lı Ahmet Önder, 5. olan Ferhat Arıcan ve Nazlı Savranbaşı ile birlikte İzmir'e geldi. Aynı zamanda Aliağa Helvacı Ortaokulunda Beden Eğitimi Öğretmeni olan Çolak'ı, İzmir Adnan Menderes Havalimanında ailesi, öğrencileri ve çok sayıda vatandaş karşıladı. Havalimanında kurulan platformda kürsüye çıkan sporcular, kendilerini karşılamaya gelen vatandaşları selamladı. Programa, AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi, Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programın ardından sporcular, üstü açık otobüsle İzmir turuna çıktı.

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life