lifepahtshop lifepahtshop

İZMİR BELEDİYESPOR KÜRSÜDEN İNMEDİ

15 / 10 / 2019

Artistik Buz Pateni Atatürk Kupası'nda minik sporcularımız 5 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı.

Ankara’da düzenlenen Artistik Buz Pateni Atatürk Kupası'nda İzmir Büyükşehir Belediyespor, madalyaları toparladı. Ankara Ümitköy Spor Kompleksi'nde düzenlenen organizasyona Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Bursa illerinden 6 kategoride 26 kulüpten toplamda 110 sporcu katıldı. 

Şampiyonada Büyükşehir Belediyesporlu Batı Güdül, Doğa Güner, Masal Oran, Duru Çimen ve Batu Tasasız en yüksek puanları toplayarak altın madalyanın sahibi oldu. Atlas Baydurak ve Derya Taygan gümüş, Nehir Alan ve Deniz Tarım ise üçüncülük kürsüsüne çıkma başarısı gösterdi. 

Gökçe Doğa Sezgi, Elif Uğural, İpek Kara ve Mustafa Emir Çobanlık şampiyonada dördüncü olarak kulübümüze kupa puanı kazandırdı.  Batu Tasasız, Derya Taygan ve Nehir Alan millilik puanı alan sporcularımız oldu. 

Şampiyonadan toplam 9 madalya ile dönmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Branş Sorumlusu Neşe Olcay Hünerli, “5 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazandığımız şampiyonada en başarılı kulüplerden biri olduk. Buzda İzmir'in markası olma yolunda ilerliyoruz. Antrenörlerimiz Gamze Güner ve Caner Çalık'ı verdikleri emeklerden dolayı kutluyoruz. Bizlere her zaman destek olan İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Tunç Soyer'e ve Kulüp Başkanımız Ersan Odaman'a teşekkür ederiz” dedi.

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life