aydinototepe aydinototepe

AKDAĞ, EGE ATA SPOR İLE HEDEFİMİZ 3. LİG

17 / 10 / 2019

2019 yılında kurulan ve kurulduğu ilk sene İzmir 2. Amatör Ligde mücadele edecek olan Ege Ata Spor’da çalışmalar başladı

Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan, Ege Ata Spor Kulübü As Başkanı Anıl Akdağ ile görüşme gerçekleştirdi ve gelecek adına görüş ile projelerinin bilgisini aldı.

Bornova’da bulunan Ege Üniversitesi alanı içerinde yer alan Egeyurt tesislerde çalışmalarına başlayacak olan Ege Ataspor Kulübü, 2019-2020 sezonunun startını şimdiden verdi.

Kulübün kurulmasına vesile olan İstanbul’lu işadamlarından Ümüt Mutlu Dur’un İzmir’de istediği Spor kulübü kurulması hayali gerçekleşti.

Kulübün As Başkanı Anıl Akdağ ile yaptığımız görüşmede, İzmir’li çocuklara tam manası ile en iyi hizmet kalitesini getireceklerini dile getirdi.

İstanbul doğumlu 28 yaşında olan Anıl Akdağ, 3 sene önce geldiği İzmir’e alıştığını ve çok sevdiğini ifade ederek ticari yaşamına ve sportif faaliyetlerini İzmir’de sürdüreceğini belirtti.

Sözlerine devam eden As Başkan Anıl Akdağ, Geçmişte 7 yıl Amatör Futbol oynamış biri olarak İzmir’de kurduğumuz ve en kısa zamanda ciddi yol alacağımızı düşündüğümüz Ege Ata Spor kulübü ile hem İzmir’e hem de Türk futboluna renk katacağız. Bu sezon A takım olmak üzere Alt yaş kategorilerinden lig heyecanı yaşayacağız. İlk olarak Futbol branşını ve ardında da Basketbol ile Voleybol branşlarında markalaşma adına çalışmalarımıza start verdik ” dedi.

Tüm Hizmetlerimiz Ücretsiz Olacak

As Başkan Anıl Akdağ, “Kurduğumuz Ege Ata Spor kulübümüzle Başkanımız Ümüt Mutlu Dur’un özellikle isteği doğrultusunda Spor okullarımız, oyuncularımızın kılık kıyafeti ve belli noktalardan oluşacak olan servis hizmetlerimiz geleceğimiz olan gençlerimize ücretsiz olacaktır. Biz hem yetiştirici kimliğimiz hem de yarışmacı kimliğimiz ile İzmir’e önemli bir hizmet anlayışını getireceğiz” dedi.

3. Lige Çıkacağız

Arzuladıkları 3. Lige çıkma isteğini doğru bir yapılanma ile yapacaklarını dile getiren Akdağ, “Öncelikle her sene bir üst lige çıkıp, kendi yetiştirdiğimiz oyuncularla hedeflediğimiz 3. Lige 4 ile 6 senede ulaşmak istiyoruz. Bunun için gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. İzmir’e çok keyifli ve başarılı bir kulüp daha kazandırmayı istiyoruz” dedi.

Spor ve Tesis Hamlesi

Akdağ, “Spor’un olmazsa olmazlarından tesisleşme en önem verdiğimiz bir projedir. İzmir’e kazandıracağımız tesisler ile daha çok gencimizi spor’a yönlendirmeyi kendimize hedef olarak gördük. Bunun için başkanımız Ümüt Mutlu Dur’un yapacağı görüşmeler sonrasında tesis çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz” dedi.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life