çoruhluastepe çoruhluastepe

ODAMAN'DAN TEBRİK

17 / 10 / 2019

İzmir Belediyespor Kulüp Başkanı Ersan Odaman, iki önemli judo şampiyonasında derece yapan sporcular Musa Şimşek, Yağmur Şengül ve Mustafa Menevşe'yi kutladı.

Kazakistan’ın Almati kentinde düzenlenen ve Ümitler Dünya Judo Şampiyonası’nda gümüş, karma takımlar müsabakalarında ise bronz madalya kazanan Musa Şimşek, Ümitler Asya Judo Kupası'nda Yağmur Şengül gümüş ve Mustafa Menevşe  ise bronz madalya kazanan sporcularımızı, Kulüp Başkanımız Ersan Odaman, düzenlenen törenle tebrik etti. Üzerinde fotoğrafı bulunan pastalı törende, Kulüp Başkanımız Odaman'ın yanı sıra Genel Sekreterimiz Mustafa Ağme, Judo Baş Antrenörü Mesut Kapan, Musa Şimşek'in anne ve babası ve sporcular yer aldı.

Bu sürpriz karşısında çok mutlu olduğunu söyleyen başarılı sporcu Musa Şimşek, “Kulübümün bana verdiği değeri çok iyi biliyorum. Bende daha çok çalışıp, uluslararası düzeyse iyi bir judocu olup, İzmir'i ve kulübümü temsil etmek istiyorum” dedi. 

Türkiye'nin judoda en iyi kulüpleri arasında yer aldıklarını belirten Judo Baş Antrenörü Mesut Kapan, “Bu tip başarılarda kulübümüzün yanı sıra her zaman onlarla birlikte olan antrenörlerimizin de payı var. Biz her zaman çok çalışıp, kaliteli sporcular yetiştirme amacındayız. Bu anlamda böyle bir jest yapan Kulüp Başkanımız Ersan Odaman'a teşekkür ederiz” diye konuştu.

Musa Şimşek'in uluslararası düzeyde bir sporcu olduğunu ve aldığı madalyalarla bunu ispatladığını belirten Kulüp Başkanımız Ersan Odaman, “Biz, bu tarz başarılı sporcularımızı teşvik edip, onların başarılı olmalarını istiyoruz. Üst düzey sporcularımızı Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonaları'nda yer almasının yanında altyapılardaki sporcularımıza da destek veriyoruz. Onların bu başarıları tüm İzmir'in başarısı olarak görüyorum. Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Tunç Soyer, sporu seven ve yakından takip eden bir kişi. Bu başarılarla o da çok mutlu oluyor” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life