lifepahtshop lifepahtshop

GAZİEMİR GENÇLİK, YENİDEN KONGREYE GİDİYOR

18 / 10 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Merkez Grup’ta ligin ilk üç haftasında aldığı 3 galibiyetle 9 puana ulaşan Gaziemir Gençlik’te yönetim, olağan üstü kongre kararı aldı

24 Temmuz 2019 tarihinde yapılan kongrede göreve başlayan Ramazan Abacı başkanlığındaki yönetim kurulu, göreve başladıkları günden bu yana Gaziemir Spor kamuoyundan yeteri kadar destek göremediklerini belirterek, 23 Ekim Çarşamba günü olağanüstü kongre kararı aldıklarını belirttiler.

Göreve başlarken hazırladıkları yıllık bütçe planının şimdiden çok üstüne çıktıklarını belirten Ramazan Abacı, “Çok güçlü bir takım kurduk, bunun semeresini de üç maçta, üç galibiyet ile gördük. Kalite olarak bu ligin çok üzerinde bir takım kadrosu ile sezonu şampiyonluk ile tamamlayacaklarına emin olduklarını belirtti.  Göreve başladıktan kısa bir süre yönetim kuruluna aldığımız bazı arkadaşlarımız bizleri yarı yolda bıraktı, yönetim kurulundan istifa etti. Yaşadığımız bunca sıkıntıya rağmen ilçemiz sporuna katkı sunmak adına yaptığımız bu çalışmada, Gaziemir Spor kamuoyundan yeteri kadar destek göremedik. Yönetim kurulu ile yaptığımız en son toplantıda bu işin böyle gitmeyeceğini belirterek, bu konuda daha özveri ile çalışacak arkadaşların yolunu açmak, görevi onları teslim etmek adına 23 Ekim Çarşamba günü, olağanüstü kongremizi toplamaya karar verdik” dedi. 

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life