çoruhluastepe çoruhluastepe

BORNOVA KANDERE: 1 – İZMİR OSMANGAZİ: 6

20 / 10 / 2019

İzmir Süper Amatör Lig Merkez Grubu’nda İzmir Osmangazi Spor rakibi Bornova Kandere Spor’u 6-1 mağlup etti ve ilk galibiyetini alarak hanesine 3 puanı yazdırdı.

Karşılaşmaya baskılı ve hızlı başlayan İzmir Osmangazi 5. dakikada Yunus Çapacı’nın golü ile 1-0 üstünlüğü yakaladı. 15.dakikada Berkcan Olgun’un golü ile Bornova Kandere skoru 1-1’e getirdi. İzmir Osmangazi Spor 25 ve 40 ‘da Muhammed Ali Kırmızı’nın kaydettiği goller ile ilk yarıyı 3-1 önde tamamladı.

İkinci yarıya da baskılı başlayan İzmir Osmangazi Spor  57.dakikada maçın yıldızı olan Muhammet Ali Kırmızı’nın attığı gol ile 4-1’e skoru getirdi 70. Fatih Güngör ve  90.dakikada Celal Büyük’ün kafa golüyle 6-1 yaparak ilk galibiyetini alan İzmir Osmangazi Spor hanesine 3 puanı yazdırdı.

Hakemler: Çağrı Oğuzhan Serpim, Doğukan Türkeş, Yunus Ünsal

Gözlemci: Akif Gözmen, Saha Komiseri: Ahmet Aktem, Sağlık Görevlisi: Zafer Çağatay

Stad: Atatürk Stadyumu 1nolu yan sahası

Saat: 13:00

Tarih: 20 Ekim 2019

Bornova Kandere Spor 11’i: Bünyamin Varlı, Berke Eymur., Yağız Efe Özen, Eren Çavdar, Ege Sayın, Berat Baran, Ersan Dereli, Abdülkerim Güncü, Burak Demirtaş, Berk Can Özgün, Sefa Oğün

Teknik Direktör: İlhami Kılıç

 

İzmir Osmangazi Spor 11’İ:  Bülent Toprak Çelik, Süleymancan Erbay, Tayfun Genç, Özgür Akıncı,  Burak Gümüş, Hüseyin Avşar, Muhammed Ali Kırmızı, Yunus Çapacı, Erman Tunalı, İbrahim Akıncı Fatih Güngör

Teknik Direktör: Aslan Yavuz

 

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life