life paht shop life paht shop

1.AMATÖR HAFTA SONU PROGRAMI

23 / 10 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig 26-27 Ekim 2019 tarihinde oynanacak olan maçların programı belli oldu

Buna göre 26-27 Ekim 2019 Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 1. Amatör Lig maçlarının gün, saat ve sahaları şöyle oluştu.

 

26 Ekim 2019 – Cumartesi

 

Maçların Sahaları ;

 

1.A.K ; Saat:13:00 - Karşıyaka Soğukkuyu Spor – Yamanlar Esen Spor – Saha : Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Yeşiltepe Spor – Deniz Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Bornova Evka-3 Spor – Işık Spor – Saha : Bornova BLD. Doğanlar Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Yeni Evka-4 Spor – Bornova Hitab Spor – Saha : Bornova BLD. Şehir Stadı

1.A.K ; Saat:15:00 - Karşıyaka Kültür Spor – Dedebaşı Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

1.A.K ; Saat:16:00 - Çamdibi Gençlerbirliği – Işıkkentgücü Spor – Saha : Bornova BLD. Yusuf Tırpancı Sahası

1.A.K ; Saat:17:00 - Çayırlıbahçe Spor – Dostgücü Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

 

 

 

 

 

 

27 Ekim 2019 – Pazar

 

1.A.K ; Saat:11:00 - Çamdibi Spor – Mersinli Şimşek Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:11:00 - Sarnıç Gençlikspor – Buca Belediye Spor – Saha : Gaziemir Sahası

1.A.K ; Saat:11:00 - Eşrefpaşa Spor – Balçova Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

1.A.K ; Saat:11:00 - Parsa Spor – Kemalpaşa 1923 Spor – Saha : Kemalpaşa Armutlu Sahası

1.A.K ; Saat:12:00 - Fırat Seyhangücü Spor – Gaziemir Gençlerbirliği – Saha : Buca Belediye Şirinyer Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Gökova Spor – İzmir Belediye Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:13:00 - Karşıyaka Gümüşpala Spor – Bahçelievler Spor – Saha : Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Altınırmak Spor – Bornova Mevlana Gençlik – Sahası : Bornova BLD. Pınarbaşı Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Gaziemir Onur Spor – Buca Gençlerbirliği Spor – Saha : Gaziemir Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Gümüldür Spor – Çırpı Doğan Spor – Saha : Gümüldür Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Karabağlar Cennetçeşme – Karabağlar Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Sütçüler Spor – Armutlu Spor – Saha : Kemalpaşa Armutlu Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Menemen Gençlik Spor – Asarlık Gençlerbirliği Spor – Saha : Koyundere Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Asarlık Gençlik Spor – Çakmaklıköyü Spor – Saha : Menemen Asarlık Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Maltepe Belediye Spor – K.Çiğli Yeni Mahalle – Saha : Menemen Maltepe Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Urla Belediye Spor – Yelki Spor – Saha : Urla Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Kozağaç Spor – Kuruçeşme Spor – Saha : Buca Belediye Şirinyer Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - İzmir Demir Spor – Çamkule Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:15:00 - Beydağ Belediyespor – Urla Gençlik Spor – Saha : Beydağ Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - E.Ü Gençlik Ve Spor – Z.H.K Çamdibi Altınok – Saha : Ege Üniversitesi 20 Mayıs Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - S.Ş.Seferihisar Spor – Ayrancılar Gençlik – Saha  : Gümüldür Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Cennetçeşme 1990 Spor – Reo Atilla Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Ulucak Spor – 100. Yıl Yiğitler Spor – Saha : Kemalpaşa Ulucak Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Ulukent Gençlikspor – Türkelli Spor – Saha : Menemen Ulukent Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Selçuk Efes Spor – Menderes BLD. Özdere Spor – Saha : Selçuk Sahası

1.A.K ; Saat:16:00 - Naldöken Spor – Yol Spor – Saha : Bornova BLD. Naldöken Bahri Altıntabak Sahası

1.A.K ; Saat:16:00 - Ceylan Spor – Bornovaspor Futbol AŞ. – Saha : Bornova BLD. Şehir Stadı

1.A.K ; Saat:16:00 - İşçievleri Spor – Mesev Gençlik Ve Spor – Saha : Buca Belediye Şirinyer Sahası

1.A.K ; Saat:16:00 - Mavişehir 79 Yıldız Spor – Bayraklı Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

1.A.K ; Saat:16:30 - Evka-5 Spor – Yahşelli Gençlik – Saha : Çiğli Belediye Atatürk Stadı

1.A.K ; Saat:17:00 - Çamdibi Yavuz Spor – Kahramanlar Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:17:00 - Karabağlar F.K – Bozyaka Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

1.A.K ; Saat:19:00 - Efelergücü Spor – Karabağlar Gençyıldız Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

 

 

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life