çoruhluastepe çoruhluastepe

ÇAMDİBİ SPOR: 4 – MERSİNLİ ŞİMŞEK SPOR: 1

28 / 10 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig E Grubunda Çamdibi Spor rakibi Mersinli Şimşek Spor’u 4-1 mağlup ederek puanını 12’e yükseltti.

Mücadeleye hızlı başlayan Mersinli Şimşek, 4.dakikada Yiğithan Öcal’ın golü ile 1-0 üstünlüğü yakaladı. Çamdibi Spor yediği golden sonra baskısını arttırarak 19.dakikada Nurettin Gazi Avcıer ile net pozisyonu değerlendiremedi. İlk devrenin son dakikalarına kadar baskılı oynayan Çamdibi Spor 40.dakikada Tugay Karakuş’un golü ile 1-1 eşitliği yakaladı ve devre bu skor ile kapandı.

İkinci yarıya daha baskılı başlayan Çamdibi Spor 53. Altay Ömer Akova ve 54. Dakikalarda Tugay Karakuş ile 3-1 üstünlüğü yakaladı.

Mersinli Şimşek Spor’da 65.dakikada Ozan Okur gördüğü kırmızı kart ile oyun dışı kalarak kalan sürede 10 kişi oynamak zorunda kaldı.

78.dakikada Feyyaz Porsuk’un golü ile 4-1 üstünlüğü elde eden Çamdibi Spor mücadeleyi 4-1 kazanarak önemli bir galibiyet elde etti. Aldığı bu galibiyetle 12 puana yükseltti.

 

Hakemler: Tarık Tokail, Kadir Demir, Hakan Yüncü

Gözlemci: Battal Doğan, Saha Komiseri: İbrahim Gökoğlan, Sağlık Görevlisi: Erdoğan Buyrukçu

Saha:  Atatürk Stadyumu 2 nolu yan sahası

Saat: 11:00

Tarih: 27 Ekim 2019

 

Çamdibi Spor 11’i: Onur Uzun, Anıl Gençer, Berkcan Gülümser, Harun Öztürk, Bekir Özcan, Berkant Güzel, Doğukan Gölçek, Melih Fidan, Tugay Karakuş, Altay Ömer Akova, Nurettin Gazi Avcıer

Teknik Direktör: Adnan Şentürk

 

Mersinli Şimşek Spor 11’i: Halit Sağdıç, Can Yelmen, Ahmet Erdinç, Ozan Okur, Gürkan Voltuldar, Alperen Çalışkan, Batuhan Makinabasan, Utku Sönmez, Mustafa Yenidoğan, Burak Kösterk, Yiğithan Öcal

Teknik Direktör: Ersen Özer

 

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

 

coruhlualt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life