tff il temsilcisi tff il temsilcisi

İZMİR AMATÖR'DE GÜNÜN CANLI SKORLARI

03 / 11 / 2019

3 Kasım 2019 Pazar günü oynanacak maçların CANLI SKOR’u için linki tıklayınız.

3 Kasım 2019 Pazar günü İzmir’de BAL, SAL ve 1.AK Lig maçları CANLI SKOR’u için Ege Spor Life Gazetesine katkı ve destek sağlayan TFF İzmir İl Temsilcisi Mehmet İncu ve ekibine teşekkür ederiz.

 

3 Kasım 2019 – Pazar

 

Saat : 11:00 Maçları ;

 

1.A.K ; Saat:11:00 - Balçova Spor : 1 – Karabağlar Cennetçeşme : 1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:11:00 - Bornovaspor Futbol AŞ. : 1 – Çamdibi Gençlerbirliği : 1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:11:00 - Bozyaka Spor : 2 – Karabağlar Gençyıldız : 1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:11:00 - Dedebaşı Spor : 9 – Yeşiltepe Spor : 2 ---  Maç Sonu

1.A.K ; Saat:11:00 - 100. Yıl Yiğitler Spor : 4 – Parsa Spor : 5 --- Maç Sonu

 

Saat : 12:00 Maçları ;

 

1.A.K ; Saat:12:00 - Kuruçeşme Spor : 2 – Gaziemir Onur Spor : 2 --- Maç Sonu

 

Saat 13:00 Maçları ;

SAL ; Saat:13:00 - Dadaş Spor :0 – Bornova Belediye Spor : 1 --- Maç Sonu

SAL ; Saat:13:00 - Yapıcıoğlu Başdaş Spor : 4 – Fikri Altay Spor : 4 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:13:00 - Gökova Spor : 1 – Çamdibi Spor :0 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:13:00 - Bornova Mevlana Gençlik :0 – E.Ü Gençlik Ve Spor : 4 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:13:00 - Işıkkentgücü Spor : 3 – Bornova Doğanlar Spor : 1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:13:00 - Bornova Hitab Spor :  7 – Ceylan Spor :0 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:13:00 - Reo Atilla Spor : 2 – Karabağlar F.K : 2 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:13:00 - Bahçelievler Spor : 7 – Mavişehir 79 Yıldız Spor :1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:13:00 - Urla Gençlik Spor : 3 – Urla Belediyesi Spor : 1 --- Maç Sonu

 

Saat 14:00 Maçları ;

 

BAL ; Saat:14:00 - Bergama Belediye Spor : 4 – Aydın Yıldız Spor : 1 --- Maç Sonu

BAL ; Saat:14:00 - Bornova Yeşilova Spor : 5 – Bolvadin Belediye Spor :0 --- Maç Sonu

BAL ; Saat:14:00 -  İzmir Spor :1 – Çiğli Belediye Spor :  4 --- Maç Sonu

BAL ; Saat:14:00 – Torbalı Spor : 3 – Bağcılar Spor Kulübü :0 --- Maç Sonu

SAL ; Saat:14:00 - Alaçatı Spor : 4 – Bayındır Spor : 1 --- Maç Sonu

SAL ; Saat:14:00 - Buca Zafer Spor : 3 – İzmir Osmangazi Spor :0 --- Maç Sonu

SAL ; Saat:14:00 - Foça Belediye Spor : 1 – Dikili Belediye Spor : 3 --- Maç Sonu

SAL ; Saat:14:00 - Kemalpaşa Esnafgücü Spor : 5 – Güraltay Spor : 2  --- Maç Sonu

SAL ; Saat:14:00 - Narlıdere Belediye Spor : 3  – Güzelbahçe Belediye Spor :0 --- Maç Sonu

SAL ; Saat:14:00 - Selçuk Çamlık Spor :0 – Şirinyer Spor : 2 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:14:00 - Çakmaklıköyü Spor :0 – Menemen Gençlik Spor :  6 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:14:00 - Bayraklı Spor : 4 – Karşıyaka Kültür Spor :1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:14:00 - Buca Gençlerbirliği Spor : 1 – Sarnıç Genlikspor : 3 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:14:00 - Mesev Gençlik Ve Spor :  3 – Fırat Seyhangücü Spor : 4 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:14:00 - Asarlık Gençlerbirliği Spor : 2 – Evka-5 Spor :0 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:14:00 - Yahşelli Gençlik : 2 – K.Çiğli Gençlik Spor : 3 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:14:00 - Türkelli Spor : 1 – Maltepe Belediye Spor : 3 --- Maç Sonu

 

Saat 15:00 Maçları ;

 

SAL ; Saat:15:00 - Torosgücü Spor : 4 – Gültepe Spor : 1 --- Maç Sonu

SAL ; Saat:15:00 - Bornova Kandere Spor : 1  – Bornova 1881 Spor : 1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:15:00 - Işık Spor :0 – Ulucak Spor : 5  --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:15:00 - Yol Spor : 1 – Pınargücü Spor : 1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:15:00 - K.Çiğli Yeni Mahalle :  2 –  Asarlık Gençlik Spor : 1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:15:00 - Gaziemir Gençlerbirliği : 1 – Kozağaç Spor :0 --- Maç Sonu

1.A.K ;  Saat:15:00 - Karabağlar Spor : 1 – Cennetçeşme 1990 Spor :1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:15:00 - Deniz Spor : 4 – Karşıyaka Soğukkuyu Spor : 1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:15:00 - Armutlu Spor : 10 – Naldöken Spor : 1 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:15:00 - Menderes BLD. Özdere spor : 3 – Tire Belediye Spor : 2 --- Maç Sonu

 

Saat 16:00 Maçları;

1.A.K ; Saat:16:00 - Buca Belediye Spor : 1 – Menderes BLD. EĞT.KÜL. Spor :0 --- Maç Sonu

 

 

Saat 16:30 Maçları;

 

1.A.K ; Saat:16:30 - Ayrancılar Gençlik : 2 – Beydağ Belediye Spor :0 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:16:30 - Z.H.K Çamdibi Altınok : 1 – Yeni Evka-4 Spor :4 --- Maç Sonu

 

Saat 17:00 Maçları ;

 

1.A.K ; Saat:17:00 - Mersinli Şimşek Spor : 1 – İzmir Demir Spor : 2 --- Maç Sonu

1.A.K ; Saat:17:00 - Efelergücü Spor :4 – Eşrefpaşa Spor :2 ---Maç Sonu

 

 

 

 

 

aydın oto alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life