çoruhluastepe çoruhluastepe

BUCA ZAFER İLE TÜGVA BUCA ARASINDA PROTOKOL

04 / 11 / 2019

İzmir Süper Amatör Ligde mücadele eden Buca ZaferSpor ile Türkiye Gençlik Vakfı Buca İlçe Temsilciliği arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Taraflar bu protokol ile ilçe genelinde gençlerin sportif faaliyetlere yönlendirilerek, kötü alışkanlıklardan uzak tutulmaları ve ülke yararına ahlaklı bir genç yapılanması oluşturmanın yanında, yarışmacı gençleri ülkenin sportif faaliyetlerine faydalı kılmayı amaçladıklarının ifade ettiler.

Buca İlçe Kaymakamı Faik Arıcan, İlçe Halk Eğitim Müdürü Recai Dere, Tügva Buca ilce temsilcisi Yiğit Aslanata ve Buca Zaferspor Kulüp Başkanı Orhan Yıldız’ın katıldığı törende protokol imzalandı.

İmza sonrası konuşan TÜGVA Buca İlçe Başkanı Yiğit Aslanata, “Protokol kapsamında TÜGVA'lı sporcular Buca Zaferspor Kulübü Altyapı takımlarında ve Futbol, Basketbol, Voleybol, Cimnastik branşlarında liglerinde yarıştırabilecek ve malzeme ihtiyaçlarını karşılayacaktır. İmzalanan bu protokolün tüm Buca Gençliği için hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

İmzalar Atıldı Soluk Maçta Alındı

Atılan imzalar sonrası Şirinyer sahasında 3 Kasım 2019 Pazar günü Buca Zaferspor ile İzmir Osmangazispor arasında oynanan maçı Buca İlçe Kaymakamı Faik Arıcan, İlçe Halk Eğitim Müdürü Recai Dere, Tügva Buca ilce temsilcisi Yiğit Aslanata ve Buca Zaferspor Kulüp Başkanı Orhan Yıldız ile birlikte takip ederek, Buca Zaferspor’a başarılar dilediler.

 

Haber: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life