çoruhluastepe çoruhluastepe

YUNUS KAYA, BİZ BİZE YETERİZ

06 / 11 / 2019

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Torbalıspor Kulüp Başkanı Yunus Kaya ile Ege Spor Life Gazetesi İmtiyaz Sahibi Yılmaz Özlahlan arasında geçen sohbette geleceğe dair görüşlerini aldık

10 Ekim 2019 tarihinde yapılan kongre ile Torbalıspor Kulüp Başkanlığına seçilen Yunus Kaya, uzun vadeli projelerini Yılmaz Özlahlan’a anlattı.

Tam bir futbol aşığı olan, 1992 doğumlu genç başkan Yunus Kaya evli, 1 çocuk babası. Almanya’nın Berlin şehrinde dünyaya gelen Kaya, Son 4 senedir Türkiye’de yaşamına devam eden Başkan, halen Almanya’da ticari faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtiken, Torbalıspor’u hakkettiği profesyonel liglere taşıyacaklarının sözünü verdi.

Çiçeği burnunda genç başkan Yunus Kaya, “ 2019-2020 sezonunun ilk maçında galibiyetle başlamanın sevincini yaşadık. Ardından aldığımız kötü sonuçlar bizleri derinden üzse de biz büyük bir camia olduğumuz için asla hedeflerimizden uzak duracak bir çizgimiz olmadı ve olmayacaktır. Sahada Aslanlar gibi mücadele eden tüm oyuncularımızı yürekten kucaklıyor ve bizlere güzel, şampiyonluk dolu günler yaşatacaklarından hiç şüphem yok” dedi.

Bağcılar Maçı Dönüm Noktamız Oldu

Sözlerine devam eden Kaya, “Bu hafta grubun güçlü ekiplerinden Bağcılarspor’u net bir skorla 3-0 mağlup eden ekibimiz, bu maçtan sonra çıkış maçı olacağının sinyallerini oynadıkları futbol ile göstermiş oldular.  Maç günü şehir dışında olmamdan dolayı, bir yandan aklım hep maçta ve skor takibinde olurken, galibiyet haberi ile inanılmaz sevinç yaşadım. Tekrar Teknik Heyetimizi ve sahada mücadele eden oyuncu gurubumuzu,  90 dakika boyunca takımlarını yalnız bırakmayan, desteğini esirgemeyen taraftarımıza teşekkür ederim” dedi.

12. Gücümüz Bizi Yalnız Bırakmasın

Taraftarlara seslenen Başkan Yunus Kaya, “Her maçımıza sahip çıkan ve takımlarını her daim destekleyen vefakar taraftarımız ve camiamız Torbalıspor’un en büyük gücüdür. Bu gücün özellikle sona maçımız olan Bağcılarspor karşılaşmasında göstermiş oldular. Her maçımıza aynı coşku ile gelmelerini ve takımlarına aslanlar gibi sahip çıkmalarını istiyoruz” diye ifade etti.

Biz Bize Yeteriz

Konu hakkında fazla detay vermeyen Başkan Kaya, “Kasım ayı içerisinde önemli anlaşmamızı Torbalıspor camiamızla paylaşacağız. Hedeflerimize adım adım ilerleyip, “BİZ BİZE YETERİZ” çizgisi ile yolumuza devam edeceğiz” diye belirtti.

 

Haber ve Foto: Yılmaz ÖZLAHLAN

 

 

 

 

aydinotoalt

BENZER HABERLER

ANKET

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life