tff il temsilcisi tff il temsilcisi

1.AMATÖR HAFTA SONU PROGRAMI

08 / 11 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig’de 9-10 Kasım 2019 tarihlerinde oynanacak maçların programı belli oldu

Buna göre 9-10 Kasım 2019 tarihlerinde 1. Amatör Ligde mücadele eden takımların sahaları, saatleri ve günleri şöyle oluştu;

 

9 Kasım 2019 – Cumartesi

 

1.A.K ; Saat:14:00 - Yeşiltepe Spor – Bayraklı Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Küçük Çiğli Gençlik Spor – Asarlık Gençlerbirliği Spor – Saha : Çiğli Belediye Atatürk Stadı

1.A.K ; Saat:16:00 - Çamdibi Gençlerbirliği – Bornova Hitab Spor – Saha :  Bornova BLD. Yusuf Tırpancı Sahası

 

 

 

10 Kasım 2019 – Pazar

 

1.A.K ; Saat:11:00 - Yeni Evka-4 Spor – Bornova Mevlana Gençlik – Saha : Bornova BLD. Şehir Stadı

1.A.K ; Saat:11:00 - Mavişehir 79 Yıldız Spor – Karşıyaka Gümüşpala Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

1.A.K ; Saat:11:00 - Sütçüler Spor – 100.Yıl Yiğitler Spor – Saha : Kemalpaşa Armutlu Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Kahramanlar Spor – Çayırlıbahçe Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:13:00 - Bornova Doğanlar Spor – Bornova Futbol AŞ. – Saha : Bornova BLD. Doğanlar Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Gaziemir Onur Spor – Gaziemir Gençlerbirliği – Saha : Gaziemir Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Karabağlar Cennetçeşme – Eşrefpaşa Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Karşıyaka Kültür Spor – Bahçelievler Spor – Saha : Karşıyaka Hasan Türker Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Parsa Spor – Işık Spor – Saha : Kemalpaşa Armutlu Sahası

1.A.K ; Saat:13:00 - Asarlık Gençlik Spor – Türkelli Spor – Saha : Menemen Asarlık Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Beydağ Belediyespor – Çırpı Doğan Spor – Saha : Beydağ Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - S.Ş.Seferihisar Spor – Gümüldür Spor – Saha : Gümüldür Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Ulucak Spor – Bornova Evka-3 Spor – Saha : Kemalpaşa Ulucak Spor

1.A.K ; Saat:14:00 - Menemen Gençlik Spor – K.Çiğli Yeni Mahalle – Saha : Koyundere Sahası

1.A.K ; Saat:14:00 - Tire Belediye Spor – Yelki Spor – Saha : Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Dostgücü Spor – İzmir Belediye Spor – Saha : Atatürk Stadı 2 Nolu Yan Saha

1.A.K ; Saat:15:00 - Karşıyaka Soğukkuyu Spor – Dedebaşı Spor – Saha : Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Naldöken Spor – Kemalpaşa 1923 Spor – Saha : Bornova BLD. Naldöken Bahri Altıntabak Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Pınargücü Spor – Armutlu Spor – Saha  : Bornova BLD. Pınarbaşı Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Kozağaç Spor – Mesev Gençlik Ve Spor – Saha : Buca Belediye Yenigün Tesisleri

1.A.K ; Saat:15:00 - E.Ü Gençlik Ve Spor –  Altınırmak Spor – Saha : Ege Üniversitesi 20 Mayıs Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Sarnıç Gençlikspor – Kuruçeşme Spor – Saha : Gaziemir Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Cennetçeşme 1990 Spor – Balçova Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Onur Gençlik Spor – Deniz Spor – Saha : Karşıyaka Efsaneler Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Menderes BLD.EĞT.KÜL.Spor – Buca Gençlerbirliği Spor – Saha : Menderes Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Maltepe Belediye Spor – Ulukent Gençlikspor – Saha : Menemen Maltepe Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 - Selçuk Efes Spor – Urla Gençlik Spor – Saha : Selçuk Sahası

1.A.K ; Saat:15:00 – Urla Belediye Spor – Ayrancılar Gençlik – Saha : Urla Sahası

1.A.K ; Saat:16:00 - Ceylan Spor – Z.H.K. Çamdibi Altınok – Saha : Bornova BLD. Şehir Stadı

1.A.K ; Saat:16:00 - Fırat Seyhangücü Spor – İşçievleri Spor – Saha : Buca Belediye Şirinyer Sahası

1.A.K ; Saat:16:30 - Evka-5 Spor – Çakmaklıköyü Spor – Saha : Çiğli Belediye Atatürk Stadı

1.A.K ; Saat:17:00 - Karabağlar F.K – Karabağlar Spor – Saha : Karabağlar Yeşilyurt Sahası

 

 

 

 

coruhlu alt

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life