aydinototepe aydinototepe

BORNOVA HİTAB: 3 - ÇAMDİBİ GENÇLERBİRLİĞİ: 0

09 / 11 / 2019

İzmir 1. Amatör Lig C Grubu 9. Hafta maçında Bornova Hitab, rakibi Çamdibi Gençlerbirliği’ni 3-0 mağlup ederek puanını 24 yaptı ve liderliğe yükseldi.

Karşılaşmaya Baskılı ve hızlı başlayan Bornova Hitab Spor 9.dakikada Kuzey Koç’un golü ile 1-0 üstünlüğü yakaladı. Baskını iyice arttıran Bornova Hitap Spor 37.dakika da Yusuf Gültekin ile skoru 2-0’a getirdi. İlk devrenin kalan dakikalarında gol sesi duyulmadı ve Bornova Hitab Spor soyunma odasına 2-0 üstün girdi.

İkinci yarıya da baskılı başlayan Bornova Hitab Spor 75.dakikada takımının 3.cü kendisinin 2.golünü kaydeden Yusuf Gültekin’in golü ile 3-0 üstünlüğü elde etti.

Karşılaşmadan 3-0 galip ayrılan Bornova Hitab Spor puanını 24’e yükselterek liderliği aldı ve 8'de 8 yaptı.

 

Hakemler: Ramazan Yıldırım, Murat İçli, Fatih Kurtman

Gözlemci: Uğur Gül, Saha Komiseri: Ümit Elkit, Sağlık Görevlisi: Cahit Şahin

Saha: Yusuf Tırpancı sahası

Saat: 16:00

Tarih: 09 Kasım 2019

 

Bornova Hitab Spor 11’i: Fatih Vatansever, Rıza Berk Yenilmez, Oğuzann Sülçe,, Mustafa Çoşkun, Ejder K.,  Cemre Kahraman, Ferhat Ceylanbaş, Kuzey Koç, Yusuf Gültekin, Şirin C., Özer Ö.

Teknik Direktör: Mesut Ceylan

 

Çamdibi Gençlerbirliği 11’i: Gökhan Zeytun, Fatih Çömert, Ayberk Uysal, Hüseyin Kısmen, Samican Kaçmaz, Melih Şenerman, Birkan Alğan, Serdar Akyol, Fatih Furkan Kaymaz, Sinan Kaya, Hakan Parkdar

Teknik Direktör:  İrfan Karaduman

 

 

Haber ve Foto: Rıza SAVURGAN

 

 

 

 

 

 

barfks

BENZER HABERLER

HAVA DURUMU

IZMIR

Copyright © 2017. Ege Spor Life